Jump to content
  • 0

IRC Problem


Samy Romafia

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Ai nevoie de libeay32.dll

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?libeay32


guard: inainte ne injurai mai sammy , ar fi trebuit sa nu te mai ajute nimeni pe forumul asta , zi mersi ca nu ne punem la mintea voastra

Link to comment
Share on other sites

Acuma vad multumesc

------------------------------------------------------------------------------------

Asta nu e forum de la SRC asta e de la samp ok? Daca vam injurat am si eu motivu meu ok? Toti de la SRC au admin pe forumul asta si asta nu e bine. Ia sati mai zic una acu 2 saptamani am intrat pe ro-zone si nu miai spus nimica si acuma ce ai?

senzaolo1xv.png

www.dsrclan.forumfree.it

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e forum de la SRC asta e de la samp ok? Daca vam injurat am si eu motivu meu ok? Toti de la SRC au admin pe forumul asta si asta nu e bine. Ia sati mai zic una acu 2 saptamani am intrat pe ro-zone si nu miai spus nimica si acuma ce ai?

Si ce legatura are src cu 'adminu' de pe sa-mp.ro?Eu am muncit pentru gmod'u asta,ca nu degeaba am peste 1000 posturi si mai mult voi va bagati in seama,veniti pe serverul meu,va dati voi mari castraveti insolati si apoi Src a inceput src src(nu stiu daca ai facut tu asta,dar restu acei copii 'anti src' care se auto-proclama Drifteri impecabili,legende ale sa-mp,cs,Herodot de sa-mp Eu nu va bag in seama,dar voi(cand zic voi ma refer la cei anti src) faceti ca prostii(cu cat nu ii bagi in seama,cu atat mai mult se baga ei in sufletu tau,numa de'ai baga in seama).Si care e problema ta cu src,motive are toata lumea,na am si eu motive sa il injur pe Obama,dar asta nu ma face si sa le zic.

Voi faceti ce vreti,incerc sa va bag in seama cat mai stau pa'ici.


Cred ca in server sau in plugins .

Link to comment
Share on other sites

in loc sa il respectati pe farse pentru munca pe care o face si pentru ca macar VA AJUTA voi il jigniti si o data cu el si pe ceilalti ..... crezi ca noi nu puteam raporta ca ati jignit pe cei din stafful sa-mp.ro si asa luati ban toti pe forumul asta? dar nu noi am fost baieti buni si nici nu am bagat de seama chestia asta v-am lasat sa va traiti viata cea ce va sfatuim sa faceti

data viitoare ar trebuii ca nici unul din src sa nu iti mai raspunda ca mai mult farse si stuntman te ajuta in topicuri , doar asa ca sa te inveti minte

putin respect si macar nu mai jignii stafful sa-mp.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.