Jump to content
  • 0

Probleme mari la server!


aditzu1001

Question

Am un gm editat de la Rok modificat mult are cam 20000 de linii dar are o problema cand incerc sa vorbesc in chatul normal nu arata mesajul dar chatul adminilor merge chatul laptopului merge comenzile merg si teleporturile merge tot inafara de chatul normal si nu stiu ce sa aii fac ma puteti ajuta pls

Aici sunt includes necesare si gm-ul

http://www.mediafire.com/?16orzytts8fyoy1

Multumesc dinainte  ;)

Doomsday is in everyday of school not on the day of 2012 the school kills all of us not just the kids|!

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

1 Eu cred cai gm de vina ca restul merge

2 ladmin e de la lux pt vip si restu

3 folsoesc luxadmin de 2 luni deja!

4 tot nu merge

atunci fati si tu un server  invata si fati sau ;)) daca nu prea stii iati alte servere dar nu le schimba creditele :P

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

este modul meu editat si normal nu ar trebui sa te ajut ... dar sa nu prind alti dusmani te ajut :)

public OnPlayerText(playerid,text[])
{
	return 0;
}

pune return 1; in loc de return 0;

si :D se scrie RoK nu Rok :D

and you Nicusor :) halal scripter ... ceri ogromada bani pentru un script dar nici macar nu sti sa scoti un mic bug :)

tLYRl.gif
Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="38671" timestamp="1282569624"]

este modul meu editat si normal nu ar trebui sa te ajut ... dar sa nu prind alti dusmani te ajut :)

public OnPlayerText(playerid,text[])
{
	return 0;
}

pune return 1; in loc de return 0;

si :D se scrie RoK nu Rok :D

and you Nicusor :) halal scripter ... ceri ogromada bani pentru un script dar nici macar nu sti sa scoti un mic bug :)

normal ca nam stiut sal scot pentru ca de unde sa am eu serverul sa stiu carei treaba acolo? tu normal ca ai stiut pentru ca tu ai facut acel server

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

RuNix" post="38714" timestamp="1282573704"]

pentru ce a pus link-ul ala de download 8-| lol

eee :-j nu am vazut si app andr3 :)) eu am invatat sa scriptez dupa ce mai adus tu pe server eu stateam pe un nustu ce server si mai luat de acolo apoi am stat cat am stat cu tine pe sv am gasit si eu rss v2 tu ai inceput sa til editezi .. apoi am fkt rost de includeurile alea apoi lam editat.. lam intalnit pe mercenar am aflat de sa-mp.ro si am invatat :P

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.