Jump to content

TextDraw Connect


DeNyzZ.u

Recommended Posts

TextDraw Connect by DeNyzZ

Cum spune si titlul am facut un textdraw la conectare,ideea nu e prea originala pentru-ca asa a facut unul si Babica inaintea mea mai demult,dar m-am gandit ca poate cuiva ii va fi de folos, eu nu il mai folosesc dupa update,Nu imi fac reclama la sv ,joc cu prietenii mei pe el. PrimuL TextDraw  postat ,am mai exersat ff putin pana sa il fac.

POZA

zx7evc.png

DOWNLOAD

[download]Click[/download]

SiMpLe.

Link to comment
Share on other sites

8-| !

Doar textdraw-uri stiti face mah ?

Daca ma uit pe primele 5 pagini doar Textdrawuri :|

3/5 .

Prietene , nu le-am facut special pentru sa-mp.ro astea au fost pana nu demult pe serverul meu si am zis sa vi le dau si voua daca aveti nevoie. Nu am venit la cersit rep sau alte chestii.

SiMpLe.

Link to comment
Share on other sites

Prietene , nu le-am facut special pentru sa-mp.ro astea au fost pana nu demult pe serverul meu si am zis sa vi le dau si voua daca aveti nevoie. Nu am venit la cersit rep sau alte chestii.

Nu ai inteles.

unde vezi ca am zis eu de reputatie ?

AM ZIS CA E PRIN WWW.SA-MP.RO/FORUM DE TEXTDRAWURI !

atat am zis ;;) .

Fiecare cu ce intelege el .

Oke ? Nu o lua in nume de  " Hater "

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

8-| !

Doar textdraw-uri stiti face mah ?

Daca ma uit pe primele 5 pagini doar Textdrawuri :|

3/5 .

De acord cu tine !

Prietene , nu le-am facut special pentru sa-mp.ro astea au fost pana nu demult pe serverul meu si am zis sa vi le dau si voua daca aveti nevoie. Nu am venit la cersit rep sau alte chestii.

Fa bine si m-ai invata romana . ..

Despre fs :

Naspa de tot ...

3/5

Scriptez for $$, Detalii,add sampofficial.

logonou.png

Link to comment
Share on other sites

Fa bine si m-ai invata romana . ..

Despre fs :

Naspa de tot ...

3/5

De ce esti magar ? ok imi pare rau nu am stiut ca aveti ceva cu textdraw-urile. Te rog sa imi zici si mie unde am gresit de ai spus celebra replica "Fa bine si m-ai invata romana. Invata tu cum si unde se pun puctele de suspensie ,si punctul se pune la sfarsitul propozitiei nu la 20 m distanta, iar cand ai zis Fa bine <aici>trebuia sa pui o virgula pe care nu ai puso,Bravo tie ai experienta dar si eu totusi sunt la inceput.Cu respect,data viitoare nu voi mai pune nimic:)

SiMpLe.

Link to comment
Share on other sites

ma, yakuza a vorbit frumos cu tine .

el nu tea facut magar .

nu conteaza cum scrii ;)) .

conteaza sa sti vorbii romana :-j

ziceai ca "fa bine <aici> virgula . "

mai bine taceai ;;)

inaintea lui " SI " nu se pune virgula .

In propozitie/propozitii, se pune virgula între parti de propozitie de acelasi fel, atunci cand nu sunt legate prin "si" ori "sau".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.