Jump to content

Caut programator server sa:mp (PLATESC)


b0dy

Recommended Posts

Ideea este foarte simpla ,

Vrea sa imi deschid un server de sa:mp ,nu vreau ceva unic sau ceva care sa ma scoata in evidenta.

O sa se modifice un GM ce imi satisface cerintele.Mare bataie de cap nu este insa vreau sa fie exact cum doresc.

- Biz-uri

- Spawn-uri

- Factiuni (inclusiv gang's)

- Case

- Atractii "turistice" (ex: cazino)

- Sisteme: war ,organizare event-uri si VIP

Nu vreau sa se lucreze "non-stop" ci in limita timpului liber pentru ca este un proiect de viitor.

Sunt dispus sa platesc (nu va astepti la o suma exorbitanta ....una acceptabila din partea la amandoi).

Daca doriti sa va integrati in proiectul meu ,practic eu doaresc sa fiu doar jucator ...nu owner sau mai stiu eu ce grad.Voi administrati serverul si va revin bani lunar (din buzunarul meu) ...si astfel nu va mai platesc pentru realizarea gm-ului ,va voi plati lunar o anumita suma de bani stabilita confidential de noi doi (il puteti lua ca un job pe internet party-time).

Va astept cu un PM cei care doresc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.