Jump to content
  • 0

Problema masini personale


RaZzoR

Question

Buna, am un sistem de masini personale pe server...

toate comenzile merg bine, am adaugat masini pe sv, amadus jucatori, au cumparta masinile dar cind dau restart nu mai este nici o masina, si cind tastez /stats imi paare ca masina o am... ajuatima va rog, ii ramin indatorat celui care ma ajuta, sa mearga bine sistemul

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

nu cred ca e bun link-ul,adica nu imi merge

iata de aici am luat sistemul, de prima oara mul zic ca e bun sistemul si asa ca lam luat, dar are ceva, deamu nush ce are uite site-ul de unde l-am luat  http://www.sa-mp.ro/forum/index.php/topic,12269.0.html  , oare ma poti ajuta??? :((

Link to comment
Share on other sites

Da.....si eu am avut aceeasi problema cu carownership alui im_bank......uitate in GM daca nai cumva un system de masini persoane deja iar daca nai eu cred ca e dela carownership iti recomand sa folosesti altu....

tot nu merge. imi dai tu un fs bun care sa mearga bine?, imi trebuie neaparat un sistem de masini personale

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.