Jump to content
  • 0

[rezolvat]NU IMI APARE SERVERU LA INTERNET :|[rezolvat]


NeO

Question

buna , mai am o problema :|

am un server,simplu ,NORMAL ,de stunt !

de 03.a :|

Si nu mi-l arata la sectiunea "internet: a clientului sa-mp 03.a

:|

e ceva de facut?

Am mai avut sv si imi apareau...nu era nici o problema da' acuma nu stiu de ce !

oare sa skimb numele hartii sau numele modului??? :P

Daca nu apare la internet .... DE Unde playeri ??? : ) )

:(

:'(

Ce as putea face? :|

qdbjz10.png

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Nu e din cauza ipului !

Stiu sigur ;)

Eu am mai avut un server defapt 2 ,am avut si de 03.a si de 02.x si la toate au aparut ,acuma am un sv de 03.a R7 :) si nu stiu de ce nu apare......

INAINTE APAREA,SI ACUM AM ACELASI IP CA SI INAINTE :pAM NET DE LA UPC SI nu AM PROBLEME CU TINEREA SERVERELOR DE LA ARRESA IP :|

aSEARA AM LUAT UN SV DE 03.A R7 (INAINTE AVEAM R4) ACELA DE R7 A APARUT ASEARA IN LISTA DAR...ACUM (DIMINEATA) IAR NU MAI APARE :'( :|

EDIT : stat ma, acuma imi apare ca mi-am pus numele mapei NeO , ca acest nume de mapa nu exista si acuma la gasit daca pun numele Romania Stunt ,crek il gaseste mai greu sau cum ?

Ca cu numele " NeO " imediat la gasit!

ZIC INCA O DATA ....:::  NU E DE LA IP ::::......

qdbjz10.png

Link to comment
Share on other sites

da, va multumesc am rezolvat ,inchideti topicul ,stergetil faceti ce vreti

era din cauza ca aveam 03.a R4 :P

apoi am loat R7 ai a mers cu orice nume de mapa ,dar probabil eu nu asteptam suficientt sa gaseasca serverul

qdbjz10.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.