Jump to content
  • 0

despre pastebin


Sfinx_17

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

"Sa postezi parti din scripting" ti-a mai zis odata.decat sa deformezi forumul cu n linii postezi acolo si gata

Proiecte:

Hospital Interior-0%(neinceput)

Limo Interior-0%(inceput)

Bank Interior-0%(neinceput)

Bus Interior-0%(inceput)

Plane Interior-0%(neinceput)

Train Interior-0%(neinceput)

Boat Interior-95%(terminat,mici retusuri)

Mini-Scripturi care au fost publicate:

GPS System: http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemodes/%28fs%29-gps-system/

Link to comment
Share on other sites

ca siteul ala te ajuta sa pui scripturile ca sa nu mai deformezi forumurile.doamne,ti-ar placea sa vezi aici vreo 5000-6000 de linii de script?iti merge pc-u ca naiba

Proiecte:

Hospital Interior-0%(neinceput)

Limo Interior-0%(inceput)

Bank Interior-0%(neinceput)

Bus Interior-0%(inceput)

Plane Interior-0%(neinceput)

Train Interior-0%(neinceput)

Boat Interior-95%(terminat,mici retusuri)

Mini-Scripturi care au fost publicate:

GPS System: http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemodes/%28fs%29-gps-system/

Link to comment
Share on other sites

ma refer dc el a postat o intrebare despre un site daca aici se vb despre scripting

Tot nu ai prins ideea. Care este aceasta idee? Noi ca sa ne ajutam unii pe altii si in acelasi timp sa nu asteptam mult timp ca se incarce pagina cu N linii  , noi postam acolo ce am facut , ceea ce face lucrurile mai usor deoarece vedeam mai bine acolo , de exemplu o greseala decat sa ne holbam aproape de monitor sa ne stricam ochii si sa nu se mai miste greu PC-ul . Concluzia care este? Ca si PasteBin-ul are o oarecare legatura cu script-ul.

Link to comment
Share on other sites

scz dak am postat unde nu trebuia dar pastebin are ceva legatura cu 0.3 ...care? asta ..> tot de scripturi se vorbeste si acolo fie 0.3a fie 0.2X etc eu doar vroiam sa ma ajute careva sa imi spuna ce e pastebinul la ce ajuta dar dak vad ca va deranjezaza apoi lasatio balta mersi de ajutor "no_name" nu mai am nevoie ca vad ca nu ne intelegem 

Link to comment
Share on other sites

Acolo postezi scripturi,poti sa le pui repede,si sa le iei la fel

PS: of ce sariti ca arsi cand cineva greseste...va certati si pe aer,cine inspira mai mult cred,s-au dus vremurile cand totu' era bine si frumos  :'(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.