Jump to content
  • 0

LAdmin v4.2


Deejaybwg

Question

24 answers to this question

Recommended Posts

Am auzit de la cineva, ca la LAdmin, cand intra un admin pe server, nu ii cere login, dar cand intra un PLAYER cu nume de ADMIN ii cere. E adevarat ?

da pentru ca la admin se logheaza automat pe ip lui si daca intra altul pe acelas nume cu alt ip il pune sa dea login

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

NexT." post="77618" timestamp="1308240123"]

pai e si acolo asa. cred ca ai ip dinamic.

Am intrebat daca este asa si la LuxAdmin pentru ca un baiat intra mereu cu numele meu pe server si da ban in toate partile :angry:

Si as vrea sa ii ceara login de fiecare data cand intra. Dar eu cand intru, sa nu-mi ceara login. Ma poti ajuta? Cum sa fac sa fie cum am zis?

www.youtube.com/thebwgg

Link to comment
Share on other sites

next are dreptate are si LuxAdmin AutoLogin

dar trebuie activat

intri pe server si dai : /lmenu -> Enable -> Autologin

si o sa te logheze automat ;)

Pai eu cand intru ma loghez automat. Dar eu as vrea cand intra un player cu numele meu sa ii ceara login..

www.youtube.com/thebwgg

Link to comment
Share on other sites

LuxAdmin are un bugg fftt care iti permite sa te conectezi cu numele jucatorului care are admin si poti face ce doresti fara a da login...

Recomand:

0Admin

Ladmin

Asta e versiunea beta de LuxAdmin de 0Admin la fel :-l asa ca nush ce commentezi :|

si Bwg daca inta cineva cu numele tau o sa ii ceara parola pe tine te logheaza automat dupa IP-ul tau ;)

<a href=http://devilone.ro>

devilone-banner.png</a>

Link to comment
Share on other sites

Pai eu vreau sa ma logheze pe mine automat si pe ceilalti playeri( cand intra cu numele lor). Dar cand un player intra cu numele meu, sa ii trebuiasca login.

Daca dau /lmenu - disable - autologin ma logheaza doar pe mine si pe ceilalti playeri? Si pe cei care intra cu numele meu nu ii logheaza automat ?

www.youtube.com/thebwgg

Link to comment
Share on other sites

Pai eu vreau sa ma logheze pe mine automat si pe ceilalti playeri( cand intra cu numele lor). Dar cand un player intra cu numele meu, sa ii trebuiasca login.

Daca dau /lmenu - disable - autologin ma logheaza doar pe mine si pe ceilalti playeri? Si pe cei care intra cu numele meu nu ii logheaza automat ?

nu intotdeauna trebuie sa dea /login <pass>

Fara reclama in semnatura!

Link to comment
Share on other sites

Deejay.Bwg esti praf si la scripting  :undecided: si esti greu de cap :sad:

Mersi :cheesy: Am incercat cu xxSPEEDYxx daca se logheaza automat, si NU.

Iti place sa-mi zici ca sunt praf :huh: NU ma afectezi cu nimic.. :evil:

Dati locked :smiley:

www.youtube.com/thebwgg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.