Jump to content
  • 0

Am o problema


ionutuidumanu

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Nush frate ce sa mai fac ma disperat,nu inteleg cum face desi da admin singur..

I-ai dat tu Rcon-u bei...

Fi mai atent... schimba Rcon din "server.cfg" si fa-l mai greu de spart... si ia-ti LuxAdmin ca are whirlpool

Daca ai putea sa treci si serveru pe Linux ar fi mai bine, dar e mai complicat ca pe Windows... si tre sa schimbi si pluginurile... etc.

Pe linux , securitatea e mai buna.

Link to comment
Share on other sites

I-ati LAdminv4.2, si schimba RCON, dar i-ati Ladmin official depe SA-MP.com nu din alta parte.

Si spunei si Ownerului sa puna o parola mai lunga nu scurta.

Si aveam asa probleme intrau fraieri la conturile care aveau Admin, atunci aveam LuxAdmin, dar acuma am LAdmin si nu mai patesc asa, motivul era ca la LuxAdmin ca, erau intrebare si raspuns si ei puneai intrebare si raspuns usoare de aflat sau puneau la fel. Sau nustiu cum.

Foloseste Ladmin4v2 si in legatura cu Oprirea Serverului de la 0Admin, si eu pateam asa, eu nu folosesc 0Admin ca nu imi prea place, si nu ma intereseaza la el raman la Ladmin si LuxAdmin.

La mine din cauza lui 0Admin mi se inchidea Serveru.


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.