Jump to content
  • 0

ajutor masini


danieltrica

Question

am si eu 2 probleme va ramn dator daca ma ajutati

1.cand intru pe si imi pune niste intrebari(inlimba engleza)de genu:ce inseamna role play sau cum te poti cu admini

eu as vrea sa dispara acele intrebari nu totii playeri stiiu engleza

cum as putea face sa le skot le da defiecare data cand te loghezi sau cnd te inregistrezi

2.serverul are foarte multe masini pers si apropate toate is cumparate cum as pute sa le pun iar la vnzare

adika sa nu mai fie a acelor plaeri  sa nu le mai apartina lor sa le poti cumpara dinou

[sTR]FiSoFt am intrat in calnu lu ruben

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

am si eu 2 probleme va ramn dator daca ma ajutati

1.cand intru pe si imi pune niste intrebari(inlimba engleza)de genu:ce inseamna role play sau cum te poti cu admini

eu as vrea sa dispara acele intrebari nu totii playeri stiiu engleza

cum as putea face sa le skot le da defiecare data cand te loghezi sau cnd te inregistrezi

2.serverul are foarte multe masini pers si apropate toate is cumparate cum as pute sa le pun iar la vnzare

adika sa nu mai fie a acelor plaeri  sa nu le mai apartina lor sa le poti cumpara dinou

          La 1 - Cel mai bine e sa il traduci in engleza, dai Control si F in GM si cauti o propozitie din ce e in engle si dupa il traduci

Link to comment
Share on other sites

nu imi este prea clar ce ai zis

explicati mai pe larg

Deci, daca sti limba engleza, cel mai bine e sa modifici tu din script.

Deshizi gamemod-u care-l folosesti (te uiti în "server.cfg" la linia gamemodes) cel cu extensia ".pwn"

dai dublu click, apoi CTRL + F si cauta cuvintele alea si le traduci în ce vrei tu...

Ai grija sa nu stergi, pentru ca nu se sterg asa si gata, tre facut mai multe chestii...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.