Jump to content

Se mai merita sa ma reapuc de samp?


R4zvyy

Recommended Posts

Se mai merita sa ma reapuc de samp?

M-am lasat din cauza toxicitatii staffului incat si de la playeri. M-ai staff incapabili si toxicitate in comunitatea de samp?

spune-ti parerea voastra mai in jos daca sa ma reapuc sau nu? (Va cer parerea voastra ca parerea mea e da si nu si nu ma pot decide.)

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, R4zvyy said:

Se mai merita sa ma reapuc de samp?

M-am lasat din cauza toxicitatii staffului incat si de la playeri. M-ai staff incapabili si toxicitate in comunitatea de samp?

spune-ti parerea voastra mai in jos daca sa ma reapuc sau nu? (Va cer parerea voastra ca parerea mea e da si nu si nu ma pot decide.)

Parerea mea, este ca se merita sa te reapuci de samp fiindca chiar daca tu ai avut incidente cu staff u de pe un anumit server, incearca sa alegi si serverele mai noi ca poate au potential

 

Am jucat pe un server mai de mult, cate din pacate s a inchis dn cauza ca timpul nu i a permis fondatorului si avea peste 50 on ziua, deci parerea mea e sa incerci lucruri noi deoarece serverele mari din Romania, deja interesul este 0 pentru ele.

Link to comment
Share on other sites

Părerea mea este sa nu mai acorzi atât de mult timp încât acordai odată in trecut. Eu nu am mai intrat pe un server de sa:mp, vorbim doar de comunitățile mari, din anul 2019, acum m-am reapucat, joc doar de plăcere, și dacă intru 4/5 ore pe săptămâna. Îmi mai aduc aminte de timpurile vechi !! Oricum nu mai este jucat nici pe jumătate cât era odată in anii precedenți. 

Edited by s4uriK.Official

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, s4uriK.Official said:

Părerea mea este sa nu mai acorzi atât de mult timp încât acordai odată in trecut. Și eu nu am mai intrat pe un server de sa:mp, vorbim doar de comunitățile mari, din anul 2019, acum m-am reapucat, joc doar de plăcere, și dacă intru 4/5 ore pe săptămâna. Îmi mai aduc aminte de timpurile vechi !! Oricum nu mai este jucat nici pe jumătate cât era odată in anii precedenți. 

 

Doamne ajuta!

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, VaLeNTiN RPG said:

Parerea mea, este ca se merita sa te reapuci de samp fiindca chiar daca tu ai avut incidente cu staff u de pe un anumit server, incearca sa alegi si serverele mai noi ca poate au potential

 

Am jucat pe un server mai de mult, cate din pacate s a inchis dn cauza ca timpul nu i a permis fondatorului si avea peste 50 on ziua, deci parerea mea e sa incerci lucruri noi deoarece serverele mari din Romania, deja interesul este 0 pentru ele.

Asa o sa fac.

 

17 hours ago, s4uriK.Official said:

Părerea mea este sa nu mai acorzi atât de mult timp încât acordai odată in trecut. Eu nu am mai intrat pe un server de sa:mp, vorbim doar de comunitățile mari, din anul 2019, acum m-am reapucat, joc doar de plăcere, și dacă intru 4/5 ore pe săptămâna. Îmi mai aduc aminte de timpurile vechi !! Oricum nu mai este jucat nici pe jumătate cât era odată in anii precedenți. 

Bine. 

Multumesc pentru pareri. mai astept parerile in continuare

 

🔥Daca ii dai cuiva a doua sansa, e ca si cum i-ai oferi un glont la pistol ca sa te nimereasca.🔥

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Depinde acum și de tine. Sau de cât de mult iubești jocul sau cât de mult îți place. Eu joc de aproape 14-15 ani samp. Am jucat pe aproape toate comunitățile. Anul trecut prin vara m-am apucat pe ruby.nephrite. Și de atunci joc aici. Deoarece mii se pare cel mai ok server și cel mai modernizat ca are foarte multe sisteme. BattlePass /Quest-URI noi mereu active. Și multe altele. Și toxicitatea playerilor este scăzută pe serverul asta. Dar na pe orice joc sunt playeri toxici cu un iq subunitar. Dacă vrei sa te apuci te aștept cu mare drag. Eu joc zilnic cate 4-5 ore in Weekend chiar și 6-10. SA:MP-ul este singurul joc care îmi place și nu ma plictisesc pe el. Ma relaxează oarecum când ma joc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.