Jump to content

Gamemode WARS - ZeroHP Old ~ nocod.dev


Marian Raul

Recommended Posts

1 ~ Titlul cu numele gamemod-ului și versiune lui. Gamemode WARS - ZeroHP Old ~ nocod.dev

2 ~ O descriere cât mai mare a gamemod-ului. Gamemode samp wars zerohp old, Salut ma numesc Marian Raul am varsta de 16 ani si sunt din judetul Suceava, Am postat acest gamemode deoarece asa am vrut, Succes la cei ce vor sa deschida server de samp in 2022.
PS: Nu mai stati si barfiti aiurea despre mine, Daca barfiti macar spuneti de mine nu de familia mea, De fratii mei sau de mama mea, Eu nu sunt devina cu nimic, Doar ca imi place sa va enervez dusmanilor.
 
3 ~ Poze și/sau video. - None {Il urcati pe localhost si vedeti}

4 ~ Creditele specificate (chiar dacă e un gamemod edit, postați creditele autorilor și celor care l-au editat).
Gamemode ul este "Facut" de FelixSRL Si postat de nocod.dev, Facut mult spus mai mult editat din bigzone in ZeroHP old.

5 ~ Link de descărcare. https://drive.google.com/file/d/18loSv0nr6WWXzxJgH5-DhLjwmS6vp-A1/view?usp=sharing
Baza de date este in arhiva, Si aici este compilatorul -> 
Pui asta in pawno.sublime-build:
/*
{
    "working_dir": "Aici pui unde este situat folderul.", 
    "file_regex": "(.*?)\\(([0-9]*)[- 0-9]*\\)", 
    "cmd": [
        "Aici pui unde e pawno in folder si la sfarsit pui - > EX: pawno/pawncc.exe",
        "Aici pui unde e gamemode u si la sfarsit pui - > EX: gamemodes/nush.pwn",
        "-\\)+",
        "-;+",
        "-v2",    ], 
    "selector": "source.pwn"
}
*/

6 ~ Link catre virustotal.com cu arhiva scanată. VirusTotal - File - d110ba5c1f6ddbd78d3fad1ea5986eb9ef5a6749b0678dcc78765ee3aafec7d0
Da cateva errori dar va asigur ca nu are nimic, Eu doar am vrut sa postez acest gamemode pentru copii din ziua de azi care vor sa isi deschida server.

Semnat
NoCodAdv

 "Imi duc viata ca boieru ca fac bani si ma distrez, Obrazu si caracteru eu mereu il apreciez"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/27/2022 at 6:28 AM, Marian Raul said:

Daca era om cu mine altfel vorbeam, Daca e un jegos, O scorpie, Un pervers Eu nu am ce sa ii fac.
Cum era faza aia cu :
Respecta pentru a fi respectat.
La el e 
Fi un gunoi pentru a ajuta gunoierii.

'Daca era om cu mine altfel vorbeam, Daca e un jegos, O scorpie, Un pervers Eu nu am ce sa ii fac..'

De ce nu le spui oamenilor ca ai postat doar pentru ca nu am vrut sa iti dau unban pe server? =]]]] mrog oricum am explicat eu si pe alte forumuri cand am postat gmu ce si cum =]]]]]] sa te speli atat tu cat si restu cu el pe cap vai de tine

Edited by FelixSRL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.