Jump to content
  • 0

Buna seara am nevoie de putin ajutor


CosminAdvv

Question

Deci am adaugat prima oara grove police departament, si nu mergea comanda /factions  pana nu am pus factiunea in isacop

dupa am adaugat Presidencial agency si nu imi merge comanda tastez /factions dar nu imi apare nimic pe chat, daca poate sa ma ajute cineva prin tw, sau cu niste sfaturi

Multumesc frumos!

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

chiar daca ai rezolvat dintrun ss cu ycmd:factions { } nu ne putem da seama trebuie sa pui comanda pe pastebin si sa ne trimiti link-ul sa vedem toata comanda sa ne dam seama de unde vine problema :) 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

  • 0
9 hours ago, AntiExE. said:

chiar daca ai rezolvat dintrun ss cu ycmd:factions { } nu ne putem da seama trebuie sa pui comanda pe pastebin si sa ne trimiti link-ul sa vedem toata comanda sa ne dam seama de unde vine problema :) 

Dar tu nu citesti tot topic-ul inainte sa raspunzi? Baiatul a zis ca a rezolvat. @Banditopoti sa dai T/C.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.