Jump to content

Five-Host.Com - Nou printre celalte proiecte ale sampului


Recommended Posts

Salutare !! Pe data de 09.01.2022 la ora 21:00 se va deschide un nou proiect. Proiectul fiind de lunga durata. Sisteme aparte, functionalitati ridicate, design unic, update-uri majore. Administrarea proiectului se face de catre mine si de catre partenerul meu Qwiz. Ar fi frumos sa fac eu un rezumat al proiectului, dar e si mai frumos ca voi sa-l descoperiti. Nu o sa fiti dezamagiti nici macar 1 skill din realizarea proiectului. Deci pe data de 09.01.2022 la ora 21:00 va astept pe server in numar cat mai mare posibil. La proiect se lucreaza zi de zi in permanenta pentru a va aduce beneficii, cat și la UserPanel, dupa cum am spus, e mult mai frumos sa descoperiti voi hazul jocului. O zi/seara minunata și un an nou cat mai bogat.
IP Server: 193.105.177.4:7777
UserPanel: https://rpgpanel.arch-network.eu

1A4C7D04-3B49-4E27-BA6F-7646A84640BA.jpeg

Edited by s4uriK.Official
Edit

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Este încă on, mutat de pe five-Host, pe arch-network.eu

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.