Jump to content
  • 0

Logo samp


[RDE]Secret

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Cel mai bine este atunci cand faci un FS, deci ai grija, daca il faci in GM o sa iti deie 26 de errrori, sau cauta pe net omule, scrii pe google " filterscript.... si de ce ai tu nevoie "

La mine cum de nu da mai niciodata cand bag un FS in GM?

Secret link=topic=11722.msg69600#msg69600 date=1304080481]

Bah "JOHN" De ce te bagi dk abarnai nik??

Vreau logo in gm desteptule:|

Iti da 26 erori pentru ca ai uitat undeva o }.
Link to comment
Share on other sites

Tu vorbesti ma?:))) ma si daca vrei sa stii, eu miam facut unu in GM si nu mia dat nici o eroare, dar daca tu habar nu ai, am incercat sa te fac sa intelegi ca pentru tine in GM e cam complicat, nu te supara, dar nu mai vorbi asa daca nu stii, inainte sa vorbesti gandestete ce spui, doar tiam dat un exemplu cum fac si altii care nu stiou sa il faca in GM pentru al strica

Link to comment
Share on other sites

Tu vorbesti ma?:))) ma si daca vrei sa stii, eu miam facut unu in GM si nu mia dat nici o eroare, dar daca tu habar nu ai, am incercat sa te fac sa intelegi ca pentru tine in GM e cam complicat, nu te supara, dar nu mai vorbi asa daca nu stii, inainte sa vorbesti gandestete ce spui, doar tiam dat un exemplu cum fac si altii care nu stiou sa il faca in GM pentru al strica

DACA NU-L AJUTI NU MAI POSTA SI NU MAI SCRIE ASA MARE CA NU SUNTEM CHIORI!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.