Jump to content

Caut un scripter


UbiquiTouS.

Recommended Posts

Sal'tare,caut un scripter pentru un server de samp,ofer acces full,gamemode este on (doar ca mai trebuie putin lucrat),costurile hostului le voi platii eu.

Mai multe detalii in privat sau pe discord.

MariNeLLoff.#4827

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

                                ミ★ The Only One ★彡

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, UbiquiTouS. said:

Sal'tare,caut un scripter pentru un server de samp,ofer acces full,gamemode este on (doar ca mai trebuie putin lucrat),costurile hostului le voi platii eu.

Mai multe detalii in privat sau pe discord.

MariNeLLoff.#4827

lasa si tu un ip la server daca este on 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, khain.dev said:

Lumea nu mai munceste gratis, robia a fost interzisa leglislativ, incepe sa platesti scripterii.

Am mai platit eu si mi-am luat 3 tepe,mi-au distrus 3 gamemode-uri si 3 baze de date.

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

                                ミ★ The Only One ★彡

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, UbiquiTouS. a spus:

Am mai platit eu si mi-am luat 3 tepe,mi-au distrus 3 gamemode-uri si 3 baze de date.

Daca ai dat peste bulangii este doar greseala ta, inainte de a angaja un scripter, afla despre el, analizeaza activitatea lui, dupa care deja incepi sa muncesti cu el.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, khain.dev said:

Daca ai dat peste bulangii este doar greseala ta, inainte de a angaja un scripter, afla despre el, analizeaza activitatea lui, dupa care deja incepi sa muncesti cu el.

Eu nu ii angajez :)) doar caut parteneriate,si chiar daca nu gasesc,asta e,oricum ma pot descurca si singur [ doar ca sunt unele cazuri care nu prea stiu] atat tot.

Nu caut sa mi faca gamemode de la 0 :)

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

                                ミ★ The Only One ★彡

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, AntiExE a spus:

Nu o sa gasesti un scripter experimentat sau unu care stie macar ce este aia pawno daca nu este platit

Ai dreptate la partea de scripter dar, ce treaba are pawno cu limbaj-ul de programare, da inteleg inca se foloseste pentru a deschide .pwn dar cred ca orice incepator / noob stie ce este pawno ul :/ 
Si cat spre deosebire de tine tu nu esti instarit ca sa dai cu hate pe aici. 1 la mana vii si dai hate la toti ceea ce mi se pare de prost gust, ii injury pe toti si dupa te dai mielusel pe langa ei.

 

 

Cand eram mic, eram mare zdreanta Eu fut*am femei, vara miu umbla prin casa

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.aacf6e45f3894429f134b2e37f997f6f.gif

Discord: ㍿ Luca лол㍿ツ#5482

Sunt de moda veche inca mai cred in Respect!

LINIE-3.gif.f4c03161035b1ce4c431755a78bed2ae.gif.bcf86dadd9b43351554dd738f470725f.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Luca Gipsy a spus:

Ai dreptate la partea de scripter dar, ce treaba are pawno cu limbaj-ul de programare, da inteleg inca se foloseste pentru a deschide .pwn dar cred ca orice incepator / noob stie ce este pawno ul :/
Si cat spre deosebire de tine tu nu esti instarit ca sa dai cu hate pe aici. 1 la mana vii si dai hate la toti ceea ce mi se pare de prost gust, ii injury pe toti si dupa te dai mielusel pe langa ei.

Unii cred ca pawno e limbajul de programare, dar cand incerci sa le spui ca pawn e limbajul de programare si pawno e un simplu redactor, efectiv fac spume la gura si nu iti dau dreptate, ca consecinta pot sa zic ca nu prea are rost sa te certi cu asa indivizi mai ales sa ii explici ceva :D

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, AntiExE a spus:

Prietene Pwn este limbaj de programre si pawno este program pentru limbaju pwn ❤️ 

https://www.compuphase.com/pawn/pawn.htm iti recomand sa te informezi inainte de a spune ceva in public, pwn un simplu format a fisierului, pawn e limbaj de programare si pawno e redactor. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.