Jump to content

Gamemode Burned Original Edited + Panel wcode (de vanzare)


Valentin98

Recommended Posts

Salut.  Vreau sa va las astazi un mic edit la gamemode-ul Burned Original deoarece m-am plictisit de sa-mp. Modificarile pe care le-am facut nu sunt wow si anumite buguri recunosc ca le-am reparat si singur dar si cu ajutor din partea unor colegi de aici de pe comunitate. Acestea sunt:

- modificat /gps-ul. Am adaugat toate business-urile si alte locatii.

- /ah si /hh. Acestea nu mai sunt in texdraw. Am adaugat si testat toate comenzile.

- am eliminat toate chestiile de pe plaja: scena, etc...

- reparat bugul la comanda /sellhousetostate si /sellbiztostate.

- reparat bugul fuel la moto.

- reparat unele comenzi pe la factiuni

etc..va las sa descoperiti singuri si alte modificari pe care le-am facut

Gamemode-ul are denumirea de legenda rpg deoarece nu am avut ce face si l-am pus pe comunitatea delegenda.ro, asa ca, sa nu imi veniti cu chestii absurde, zic si eu ;) .

In ceea ce priveste panelul, va zic din start ca stiu ca este si pe net, stiu fiindca chiar eu l-am cumparat. Panelul il vand la pretul de 11 de euro (50 de lei) deoarece este modelul #3 de pe wcode.ro, acesta a costat 7 euro si fiindca am vrut sa adaug si paginile "shop" si "clans" si sa se repare unele probleme, am platit inca 4 euro. Mai multe informatii pe discord: Valentin98#5751

Mai jos va las cateva screen-uri cu panelul. La gamemode nu am mai facut poze deoarece stiti toti cum arata.

Poze panel: https://imgur.com/a/CdBZh1r

Gamemode: https://www104.zippyshare.com/v/wmjIc57b/file.html

Pentru a scoate protectia la admin, in loc de Valentin98, scrieti numele vostru.

 

Edited by Valentin98
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Sebastian Ioan a spus:

salut, vroiam sa te intreb reparat bugul la comanda /sellhousetostate si /sellbiztostate. cum se manifesta acest bug ? si ce bug erau la case si bizz-uri ? un mic spoiler te rog ❤️

De exemplu..ai setat pretul unei case la 200.000$. Ai cumparat-o si acum vrei sa o vinzi la stat. Folosesti comanda /sellhousetostate. Te intreaba daca aceasta casa vrei sa fie vanduta la stat pentru suma de 0$, ii spui ca ok, dupa care pretul 0$ se seteaza casei, nicicum pretul inialt setat, adica 200.000. Si casa nu se mai poate cumpara deloc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.