Jump to content
  • 0

Niste intrebari


Guest FreeSoul

Question

Guest FreeSoul

Am niste intrebari nu prea comune.Sunt despre modul GF.

1.Cum fac,ca atunci cand playerul din factiunea X este intr-un anumit punct,sa scrie /guns si sa ii apara un meniu din care poate sa aleaga niste arme gen deagle/cutit.

2.Cum fac ca atunci cand playerul din factiunea X este intr-un anumit punct,sa scrie /useskin si sa ii apara un meniu din care sa poata alege un skin al factiunii.

3.Cum fac ca atunci cand playerul din factiunea X intra intr-un anumit punct sau  pickup sa scrie /enter sa il duca intr-un anumit loc,iar daca scrie /exit sa il aduca la pozitia initiala(langa I-ul de la inceput).

4.Cum fac ca atunci cand playerul din factiunea X este intr-un anumit punct sa scrie /elevator,sa ii apara un meniu din care sa selecteze o anumita destinatie si acesta sa fie teleportat la aceea destinatie.

Stiu ca nu e asa usor,insa chiar sunt curios fiindca am vazut pe cateva servere chestii de genu:D

A 3 a e cea mai comuna si sigur nu e greu de facut,am incercat cate ceva si nu a mers.

Multumesc anticipat :)

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.