Jump to content

Caut partener scripter pentru un proiect serios.


Recommended Posts

Salut!

Caut un om serios, loial și matur pentru realizarea unui proiect.

Țin să deschid o comunitate unică de SA:MP cu profilul serverului RPG pentru profit, dar și pentru distracție. 

Ceva de lungă durată care să îmi aducă un venit pasiv atât mie cât și viitorului partener.

 

Înțelegerea este în felul următor: eu vin cu investiția, preiau riscul eșuării în caz de orice, iar partenerul meu vine cu partea tehnică, cunoștințele necesare pentru realizarea acestui proiect.

De asemenea, mă pot ocupa de site într-o oarecare măsură.

 

Cumpăr tot ce ține de licențe, host, reclamă etc. Deschid SRL și facem totul legal.

După atingerea pragului de rentabilitate împărțim 50/50. Până la recuperarea investiției tot profitul îmi revine mie.

 

Pentru mai multe detalii vă aștept cu add pe Skype la live:preda.alexandru_1

EDIT: Am uitat să menționez că am timpul și experiența necesară pentru a mă ocupa de tot ce ține de administrare.

 

 

Edited by Predix
Link to comment
Share on other sites

La 03.07.2019 la 10:56, Predix a spus:

După atingerea pragului de rentabilitate împărțim 50/50. Până la recuperarea investiției tot profitul îmi revine mie.

Cam aiurea chestia asta, adica scripterul trebuie sa fie platit separat (banii la luna/saptaman/per sistem) nu cum zici tu ca mai intai sa recuperezi banii investiti si dupa il platesti si pe el (asta daca mai ramane cv) ?

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

La 03.07.2019 la 10:56, Predix a spus:

După atingerea pragului de rentabilitate împărțim 50/50. Până la recuperarea investiției tot profitul îmi revine mie.

 

 

hmm, sa o luam logic. deci din ce ai zis tu aici este sa iti acoperi pagubele tale ma gandesc ca din donatiile sv-ului, si baiatu cu partea tehnica nu primeste nimic? Ca daca e chiar asa o facut gamemode-ul nu a primit nici un ban si ai furat gamemode si tu esti bine mersi , nu o sa gasesti pe nimeni.

Pai daca e asa mai bine isi deschide baiatu sv si si-l face el si castiga el bani de ce sa ii mai castigi tu ?

Edited by aLink
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 7/3/2019 at 10:56 AM, Predix said:

Salut!

Caut un om serios, loial și matur pentru realizarea unui proiect.

Țin să deschid o comunitate unică de SA:MP cu profilul serverului RPG pentru profit, dar și pentru distracție. 

Ceva de lungă durată care să îmi aducă un venit pasiv atât mie cât și viitorului partener.

 

Înțelegerea este în felul următor: eu vin cu investiția, preiau riscul eșuării în caz de orice, iar partenerul meu vine cu partea tehnică, cunoștințele necesare pentru realizarea acestui proiect.

De asemenea, mă pot ocupa de site într-o oarecare măsură.

 

Cumpăr tot ce ține de licențe, host, reclamă etc. Deschid SRL și facem totul legal.

După atingerea pragului de rentabilitate împărțim 50/50. Până la recuperarea investiției tot profitul îmi revine mie.

 

Pentru mai multe detalii vă aștept cu add pe Skype la live:preda.alexandru_1

EDIT: Am uitat să menționez că am timpul și experiența necesară pentru a mă ocupa de tot ce ține de administrare.

 

 

mai cauti scripter ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.