Jump to content
  • 0

problema server samp pe linux

valosss

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest PlayON

Pe linux pluginurile din folderul plugins trebuie sa fie de format .so cele pe Windows is de formal .dll iar linux nu le accepta.

Fa rost de pluginurile .so si uploadeaza-le pe host.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Lwka
      Salut, Cum pot rezolva problema la samp cu url
    • By Raul112233
      Salut,am si eu o problema!!
      Cand ma fac duty in lspd si pun tinta imi da server closed connection!!
      De ce??

• By Smokie1
      Deci, eu am un server de samp, eu imi pot creea conturi pe server dar alti nu is pot face cont, ma puteti ajuta sa imi spuneti motivul ? Va rog frumos !
    • By Aesma
      Salut,scuzați de deranj din nou, revin cu o problemă legată de sampvoice, am încercat să-l adaug pe server,totul ok,se compilează,nici o problemă,am încercat să îl testez cu un amic,este vizibil în meniul F11 jucătorul respectiv dar când încercăm să vorbim unul cu celălalt,nu ne auzim. Cunoașteți de ce și care ar putea fi soluția pentru a funcționa corespunzător ? Țin să menționez faptul că ambii avem microfoanele funcționabile și țin să cred că am omis ceva în script de nu ne auzim reciproc,nu știu. Mulțumesc pentru timpul acordat citirii topicului. 
    • By Liviu Adrian
      Salut, cand vreau sa intru pe serverul meu de SAMP cu samp server, el dispare pur si simplu si nu vad care ar fi problema. Daca ma puteti ajuta va rog?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.