Jump to content

Deschidere - GTA Indungi (Vineri 21:00)


Samp player

Recommended Posts

GTA Indungi - Vineri 21:00

( IP: 93.119.25.152:7777 )

Salut, fratiori si "fratioare"!

Odata ce-ai apasat click pe link, ma gandesc ca esti cel putin 5% interesat de ce scrie aici si probabil in cautatea unui server nou deschis, daca am dreptate, continua sa citesti, daca nu am dreptate, nu te opreste nimeni, citeste pana la capat si poate-ti schimbi parerea.

N-o sa incep cu ceva cuvinte "pompoase", o descriere scurta si la obiect.

 

Modul jocului este RPG, bineinteles, probabil te-ai fi asteptat la asta.

In ultima vreme, majoritatea serverelor de SA:MP abordeaza acest mod de joc, deoarece, chiar daca planul nostru era deschiderea unui server GodFather, ne-am gandit ca dupa cum suntem lipsiti de foarte multa imaginatie, n-o sa facem ceva indeajuns de bun in cat oamenii sa ne ajute sa ne realizam obiectivul.

 

Care este obiectivul nostru?

Nu, nu este acela de a "revolutiona" SA:MP-ul sau modul RPG, nu este nici acela de a fii cei mai buni, tot ceea ce ne dorim este crearea unei comunitati, o comunitate mica si unita, cu reguli si drepturi, cu oameni care se bucura de contentul nostru si cu oameni care ne vor sta alaturi in drumul catre succesul si indeplinirea acestui mic scop.

 

Server-ul beneficiaza de cateva sisteme, dar mai intai, deoarece ne place concurenta, ne-am gandit sa facem o comanda de tipul [/premii] in care jucatorii, in functie de orele jucate si nivelul acestora pot castiga chestii care nu au legatura cu SA-MP-ul, ca de exemplu, un joc pe Steam in valoare de $30 (la alegerea jucatorului).

De ce investim atat de mult in jucatori?

Pentru ca o comunitate unita trebuie sa se bazeze pe respect si ajutor!

Noi oferim ajutorul si respectul, in schimbul carora ne dorim respect si activitate din partea voastra.

 

De ce sa joci la noi?

Nu iti putem spune motive pentru care s-o faci, pentru ca nu stim ce-ti place, dar iti putem spune de ce am face-o noi:

1. Poti sa te apuci odata cu multi alti jucatori, sa evoluati impreuna, sa concurezi, sa devii cel mai bun, cel mai bogat, nimeni n-o sa aiba avantaje sau dezavantaje, iubim si respectam egalitatea intre jucatori!

2. Server-ul beneficiaza de sistem de apartamente, ceva ce noua ne-a placut maxim, asa ca am abordat aceasta tema, am dus-o la capat si aici am ajuns!

3. In curand, server-ul va beneficia de un sistem de ruleta, modul perfect de a-ti inmulti sau a-ti pierde banii! Sa fim seriosi, nu toti avem succes la jocurile de noroc, dar mereu poate sosi momentul!

4. Poti avea un loc in echipa STAFF, avand functia de HELPER sau LIDER al unei FACTIUNI.

5. Unul dintre aspectele cele mai importante, chestie de care noi cei din echipa STAFF ne-am indragostit de cand am auzit ideea si am pus-o in apliare, este acela ca SERVER-UL este o tentativa de HARD ROLEPLAY, banii facandu-se relativ greu, totodata preturile fiind relativ mici ca de exemplu:

- Infernus - $ 10.000.000

- O casa: $ 1.000.000 (preturile le veti creste voi, noi doar ne dorim ca toata lumea sa aiba o casa a lui)

- Un Business: $ 200.000

6. Beneficiezi de comanda [/spin] care-ti poate aduce premii exeptionale, precum: 

Premium Points

$$$ Bani!

Slot de vehicul

Culoare HIDDEN

iPhone & MP3

Bineinteles ca nu sunt doar acestea, dupa cum am spus, o caracterizare scurta si la obiect!

Nu o sa ma lungesc mai mult pentru ca n-are rost, iar informatiile multe tind sa plictiseasca.

Daca totusi ti-am atras catusi de putin atentia, te astept pe server sa descoperi mult mai mult de-atat!

Multumesc pentru atentie! ^-^

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.