Jump to content

GameMode Romania Mega Stunt


iSeeYou.

Recommended Posts

Salut , dupa niste conflicte cu acest server mai exact a trimis un om la mine ca sa-mi dea o teapa de 5 euro ... am zis ca trebuie nu ar trebui sa ramana asa si... am luat un pic atitudine.

Mai jos aveti baza de date si gamemode-ul acestora , nu e cine stie ce dar... sa fie !

Totul s-a desfasurat cu ajutorul oferit de la .NoLife_


GameMode :

girlshare.ro/3489822488.9
www28.zippyshare.com/v/iBCYyUHJ/file.html

Stiu ca va arata cu virus insa nu are nimic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

-1 Din partea mea.

Sunteți niște jucători penibili postând un gamemode vechi pe comunitatea oficială care nu vă aparține,atât tu cât și mapper-ul ăsta incapabil să îi copieze munca lui Limitless cu map stealer  :)) Indiferent că a fost postat acum ceva vreme RMS-ul,serverul vostru nici nu se compara cu XSW-ul ăsta edit. Băieții ăștia totuși au avut inspirația să nu înceapă ca voi toți de la eXtreme Stunt România,Aka ESS-ul lui @xHoT, voi nici creditele ăstea nu ați fost în stare să le păstrați nici după atâtea modificări aduse serverului World Of Stunt B29,aka România Royal Stunt pentru cunoscători, serverul creat de către @XXXSPEEDYXXX sau și lucrul ăsta l-ați uitat? Voi doar modificați fișierul Pawno,selectați linia unde apare numele scripterului și bam,gamemode de la 0 :)) Aceeași situație similară când GameMode-ul XSS al lui @MaxXx versiunea a treia a apărut pe internet, ați modificat doar niște credite și vă dați mari scripteri. Sunteți de neînlocuit cu asemenea gesturi proaste,de asta serverele de RPG și Stunt se duc în jos. 

În anul 2009 nu găseai așa hate pe serverele de Stunt,era distractiv. Dar se găsesc copiii d-ăștia ca voi, @iSeeYou și ți se ia tot cheful de joc. "Am zis că trebuie nu ar trebui să rămână așa și am luat un pic de atitudine..."  Ce atitudine ai luat tu? Dacă NoLife nu era membru Staff pe RMS  și  nu avea acces la datele FTP și la baza de date tu tot o persoană nesemnificativă rămâneai ca până în momentul actual :)) Îți asumi drepturile până și pe fapta lui NoLife,bravo să știi că ai ajuns Președinte,te respectă cineva bro ✓ 

P.S: Așa pentru cei care vor să se uite în server,un mic pont. Înainte ca GameMode-ul să ajungă pe internet,drept siguranță, @Deagle a  adăugat un virus de tip Memz. Sfatul meu e să aveți grijă pe ce dați click în includes 😉 

Edited by Tican Daniel Andrei
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.