Jump to content
  • 0

Nu inteleg


OmuNegru

Question

Va rog eu ajutati-ma si pe mine..Am urcat gm-ul pe host totul merge normal..doar ca nu imi merge nici un cont adica.. sa zicem ca ma inregistrez si cand scriu parola (la login) imi zice ca e incorecta..ce sa ii fac ma nene??va rog eu frumos..Am luat host de la Cloud-Center

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pai ai nevoie sa urci baza de date oferita de firma de unde ai host, deobicei firma iti ofera datele de la baza ta de date pe email sau intr-un ticket, daca ai host de la 0ping, cere baza de date printr-un ticket si ei  ti-o vor da.

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 8 minute, RWRobiBG a spus:

Pai ai nevoie sa urci baza de date oferita de firma de unde ai host, deobicei firma iti ofera datele de la baza ta de date pe email sau intr-un ticket, daca ai host de la 0ping, cere baza de date printr-un ticket si ei  ti-o vor da.

Am baza de date de la Cloud-Center.ro si nu mi-a dat nici un email sau ceva gen..Ma poti ajuta tu? ce sa fac??

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Chiar acum, OmuNegru a spus:

Am baza de date de la Cloud-Center.ro si nu mi-a dat nici un email sau ceva gen..Ma poti ajuta tu? ce sa fac??

Eu nu te pot ajuta cu nimic, pana cand nu ti-a dat datele de la baza de date.

 

                        

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.