Jump to content
  • 0

Sistem war


OmuNegru

Question

Problema intalnita (descriere):Deci totul merge bine inafara de textdraw..De ex war-ul este intre GSB-SP..mie cateodata imi arata 69-ELC sau alte ganguri..Si nu e ok..Nu inteleg de ce imi arata asta...Nu inteleg de ce nu imi da bine..Va rog eu ma puteti ajuta?Am pus un pastebin mai jos cu tot ce va trebuie.Multumesc
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):http://pastebin.com/9nbJbwcz
Imagini / Video (optional):Nu cred ca este nevoie
Ati incercat sa rezolvati singur?: -

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

deci incearac sa iti rezolvi problemele si singur mai sunt vre-o 3 sugesti de genul asta du mai fa topicuri inutile daca nu stii plateste un scripter, daca nu lasate de asa ceva daca nu te duce capul

  • Upvote 1

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

  • 0
La 28.11.2016 la 9:00, Geani a spus:

 

deci incearac sa iti rezolvi problemele si singur mai sunt vre-o 3 sugesti de genul asta du mai fa topicuri inutile daca nu stii plateste un scripter, daca nu lasate de asa ceva daca nu te duce capul

 

Ba eu am pus multe intrebari..ai dreptate..dar eu din aceste intrebari..daca cineva ma ajuta la una..eu invat...si nu mai intreb legat de aia..de ex tu sti ce sa faci la chestia asta? la topicul asta? ce are? zi tu daca esti asa mare scripter..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 17 minute, OmuNegru a spus:

Ba eu am pus multe intrebari..ai dreptate..dar eu din aceste intrebari..daca cineva ma ajuta la una..eu invat...si nu mai intreb legat de aia..de ex tu sti ce sa faci la chestia asta? la topicul asta? ce are? zi tu daca esti asa mare scripter..

sa stii de-la mine ca nimeni nu iti va da mura in gura, eu am invatat mai intai dupa daca nu reuseam ceva reveneam cu un topic tu ce ceri e sa iti facem noii toate comenzile tale si tot nu mai inveti incearca sa gandesti si sa te descurci de unul singur ca asa nu inveti pawno 

  • Upvote 1

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Chiar acum, Geani a spus:

tu ce ceri e sa iti facem noii toate comenzile tale

Ce toate comenzile frate? eu am cerut doar chestia asta si inca vre-o 2 sau 3..Nu am facut 10-20 de topicuri cu intrebari cretine..Pur si simplu nu stiu ce sa fac de ex la topicul asta..nu am idee ce sa-i fac sa imi indice bine..am luat totul cap-coada..si totul din punct-ul meu de vedere..era bine..si am apelat la acest forum ca am zis ca cineva poate are bunavointa sa ma ajute si pe mine..Ca nu am cerut un GM de B-zone..sau Bugged..Sa mi-l dai tu la fel..Eu doar am zis daca ma ajuta si pe mine cineva..Daca tu nu vrei sa ma ajuti..Nu mai comenta.poate cineva vede si vrea sa ma ajute si pe mine..Eu zic ca nimeni nu s-a nascut scriper..si toti am "furat meseria" daca sti la ce ma refer..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.