Jump to content
  • 0

Checkpoint


Shaolinu

Question

 Salutare.As dori si eu un tuturial.Am nevoie ca atunci cand intru intr-un checkpoint sa-mi dea o anumita suma de bani..Am nevoie deoarece vreau sa fac niste joburi noi..si nu stiu cum pot face asta..

Si daca se poate cum sa fac coliziune 0 la jobul acela..Adica sa treaca masina una prin alta..Multumesc

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Acum 4 ore, Shaolinu a spus:

 Salutare.As dori si eu un tuturial.Am nevoie ca atunci cand intru intr-un checkpoint sa-mi dea o anumita suma de bani..Am nevoie deoarece vreau sa fac niste joburi noi..si nu stiu cum pot face asta..

Si daca se poate cum sa fac coliziune 0 la jobul acela..Adica sa treaca masina una prin alta..Multumesc

e simplu scrie pawno tutorial romana si iti da tot ce doresti, am observat ca in unele postari ale tale numai chesti din astea vad 

1 fara model de postare 

2 eu cred ca tu cauti sa-ti arate alti sau mai bine zis sati faca comanda respectiva doar ca tu sa nu asisti la nimic, doar un simplu copy / paste

3 eu te sfatuesc sa strici vreo 3, 4 gamemod-uri si dupa aia vii cu o postare cu model cu tot ce zici?

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.