Jump to content
  • 0

[Problema] Texture-Studio-Master


Eclipsis

Question

Problema intalnita (descriere): Am o problema la un dialog din Texture-Studio-Master. Mai exact, dialog-u' se termina brusc la un id. Daca a putut cineva rezolva problema asta, chiar am nevoie de acele masini care lipsesc, m-am uitat prin script, n-am gasit nimic care sa se poata lega.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): Texture-Studio-Master.
Imagini / Video (optional): http://imgur.com/5PU1Ck1
Ati incercat sa rezolvati singur?: Da, 60 de minute.

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Am si eu eoarea asta, masinile se termina la bullet. Cauta comanda /avnewcar si vezi ca textul pentru dialog trebuie sa fie facut prin "format" sau prin "strcat". Eu nu am umblat sa vad, doar imi dau cu parerea, dar daca am timp mai tarziu, ma uit, si iti zic exac. Pana atunci, pun pariu ca poti rezolva si singur ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nici n-am mai cautat :)). 

Daca mai lasa domnu' EquiNox ( sau alt moderator ) topic-u' deschis, te astept cu un reply ca sa rezolv si eu. Momentan sunt pe la texturarea unui interior :).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, Eclipsis said:

Nici n-am mai cautat :)). 

Daca mai lasa domnu' EquiNox ( sau alt moderator ) topic-u' deschis, te astept cu un reply ca sa rezolv si eu. Momentan sunt pe la texturarea unui interior :).

Lasa codu`

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mdea, nu prea am ce sa-i fac, adica nu am timp sa-mi bat capu' cu el, nu intelegeam de ce nu merge... Toate FilterScript-urile sunt in .pwn, necompilate, iar un alt filterscript le are definite el pe toate in .pwn si in .amx, deci nu prea am cum sa editez. Sa incerc sa fac eu un .amx, da niste erori foarte ciudate, script-u' folosind si #pragma si chestia cu pragma... So, close the topic and dreams.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.