Jump to content

Gamemode JustGame 14 DEC


Recommended Posts

 

 

Aveti aici gamemode-ul JustGame din data de 14 Decembrie.

De ce il postez? Deoarece am facut un gest frumos unui om ca sa 'ii dau un gamemode pe care sa lucreze' si i-am spus in conditii: Sa nu il mai dea la nimeni.

Si acum omul vad ca vinde gamemode-ul ca un nesimtit :| 

Noroc, ori esti om ori iti bati joc.

 

https://www.mediafire.com/?r2er8famb39vrrl

Nu am nimic personal cu creatorul acestui gamemode, dar mi se pare nesimtire ca cineva sa vanda munca altuia.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stelian aka eNeR. said:

as avea o intrebare , de unde oare are acest gm?

 

Am primit acest gamemode de la cineva care l-a cumparat, apoi eu dupa ce s-a milogit de mine cineva i-am dat acest gm, si el l-a postat pe net  &  il mai si vinde ca cica 'a muncit el cu unu la el'

 

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, keNN. a spus:

Tu vorbesti si maine vad ca iti faci server cu gm-ul asta..

Ai ceva cu mine baiatu? Vezeti de treaba 

Acum 7 minute, ★♕ Manu ★♕ a spus:

Daca deja nu are,sau macar incearca sa isi bata capu' sa schimbe numele srv-ului :):D

 

Te cunosc cumva si nu stiu eu, ce pula mea te bagi in seama?

Link to comment
Share on other sites

 

10 hours ago, Stelian aka eNeR. said:

Cell mai tare gm merita nota 100

are vrun bug accest gm?

Presupun ca are ca orice gamemode,decat imi dau cu parerea pentru ca nu l-am deschis.

Link to comment
Share on other sites

Frate,te rog eu mult ajuta-ma si pe mine cu asta,iti dau +5... Deci.. am bagat "Local.sql" in ((http://localhost/phpmyadmin..))

Dar eu nu am host..eu vreau doar sa intru pe el,sa vad cum e..  Am intrat in Samp-Server.ExE.. si imi arata aia.. si nu pot sa intru.. am facut ss,si la ce am pus in pawno,tin sa precizez ca eu nu am host.. ce ar trebui sa pun..??

Untitled.png

Edited by H3AtonN
Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, H3AtonN a spus:

Ms mult de tot..

Prea tare acest gm,de la mine ai +1.. Dar faza aia cu actorii.. nu inteleg unde-si au rost-ul..

Actori sunt pusi pentru a schimba putin aspectul servarul 

2c4AJX1.png

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, MrAndy a spus:

+1 GJ super fain iti respect toata munca o sa ma apuc cu un edit dar nu il voi pune pe net nicodat +111..

:D si eu am inceput un edit de la acest gamemode si nu ma gandesc sa il pun pe net :D spor la munca sa ai :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.