Jump to content

Cum sa faci bani din munca altuia by NOOB AdeliN4EveR


VladDz.

Recommended Posts

Salut dragi samperi. Astazi noobul de  AdeliN4EveR  va invata cum sa faceti bani din munca altuia, asa frumos.

Pasul 1. Descarca gamemode-ul lui sennow.
Pasul 2. Posteaza commenturi ca ai reusit sa-l deschizi si chestii.
Pasul 3. Asteapta PM-uri.
Pasul 4. Gaseste clientul xD. El o sa te intrebe frumos sa-l ajuti, si o sa te ajute si el in schimb cand o sa ai nevoie. 

1r8RoCr.png



Pasul 5. Ii zici ca il ajuti pe 10kk red bugged. http://i.imgur.com/CAVj2y5.png


              $$$    Asa se fac banii, fratilor $$$

Asta e adevarul, cu scripterul asta profesionist. Sa-i uram business cu succes in continuare si sa faca multi bani de o paine pe samp. 

Edited by VladDz.

sal

Link to comment
Share on other sites

Va ajut eu cu orice problema din gm-ul ala.Il detin de mai bine de 2 luni,cand nimeni nu il avea (Decat eu si sennow,am avut si sv cu el.) + ca am o varianta de 50 de ori mai avansata decat aceasta.

Edited by keNN.
Link to comment
Share on other sites

On 28.03.2016 at 08:13, VladDz. said:

Salut dragi samperi. Astazi noobul de  AdeliN4EveR  va invata cum sa faceti bani din munca altuia, asa frumos.

Pasul 1. Descarca gamemode-ul lui sennow.
Pasul 2. Posteaza commenturi ca ai reusit sa-l deschizi si chestii.
Pasul 3. Asteapta PM-uri.
Pasul 4. Gaseste clientul xD. El o sa te intrebe frumos sa-l ajuti, si o sa te ajute si el in schimb cand o sa ai nevoie. 

1r8RoCr.png



Pasul 5. Ii zici ca il ajuti pe 10kk red bugged. http://i.imgur.com/CAVj2y5.png


              $$$    Asa se fac banii, fratilor $$$

Asta e adevarul, cu scripterul asta profesionist. Sa-i uram business cu succes in continuare si sa faca multi bani de o paine pe samp. 

Vad ca tu m-ai cautat, esti cam nob prietene. :))

"Pasul 3. Asteapta PM-uri. "

Nu vad in pm unde scrie ca te-am contactat eu :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AdeliN4EveR said:

Vad ca tu m-ai cautat, esti cam nob prietene. :))

"Pasul 3. Asteapta PM-uri. "

Nu vad in pm unde scrie ca te-am contactat eu :))

Bun, explic pentru persoane cu dizabilitati mentale.
Pasul 3. Asteapta PM-uri de la alti oameni (pentru ca ai postat in acel topic ca ai deschis gamemode-ul).

ps: am deschis gmul, pup

sal

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, VladDz. said:

Bun, explic pentru persoane cu dizabilitati mentale.
Pasul 3. Asteapta PM-uri de la alti oameni (pentru ca ai postat in acel topic ca ai deschis gamemode-ul).

ps: am deschis gmul, pup

Bai copile.Deci unde vezi tu ca am dat eu reply la acel gamemode, cu mentiunea ca te ajut eu sau ajut pe cineva/ca am deschis gm-ul si chestii dastea.Du-te si impusca-te prietene.

Tu ai venit la mine si imi spui: "Salut adelin, am vazut ca ai downloadat gm lui sennow. Imi poti da link cu tot rezolvat te rog? pls poate iti dau si ceva in schimb :D " SALPA copilu'

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, AdeliN4EveR said:

Bai copile.Deci unde vezi tu ca am dat eu reply la acel gamemode, cu mentiunea ca te ajut eu sau ajut pe cineva/ca am deschis gm-ul si chestii dastea.Du-te si impusca-te prietene.

Aoleu, ce-ai patit? Da, nu ai spus direct, dar plm din vorbele tale reiese ca l-ai deschis, de asta ti-am si dat PM, am vazut ca ajutai acolo pe altii.
Cer T/C

sal

Link to comment
Share on other sites

Just now, VladDz. said:

Aoleu, ce-ai patit? Da, nu ai spus direct, dar plm din vorbele tale reiese ca l-ai deschis, de asta ti-am si dat PM, am vazut ca ajutai acolo pe altii.
Cer T/C

=]] e clar cu tine bossule. Da-ti T/C ca e n00b rau, nu stie ce vorbeste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.