Jump to content

Gamemode RPG by sennow


Edduard

Recommended Posts

Salut va fac public acest gamemode  pentru ca, eu nu o sa mai lucrez in domeniu sa-mp 

Acesta inca nu a aparut pe nici un forum din Romania 

Am vrut sa il vand am primit cateva oferte dar nu am avut cand sa iau legatura cu acele persoane pentru ca nu am fost acasa de ceva timp

Nu am o descriere la gamemode dar o sa va faceti o parere din poze

Gamemode-ul nu are buguri, in proportie de 98 % este ok (eu nu am gasit)

Daca ai citit tot si ai ajuns aici asta inseamna ce vei afla ca gm are cateva comenzi de setare manager si admini cu 0 cea ce trebuie sa faci este sa cauti padmin = 0 sa stergi comanda sau sa ii setezi un grad 7 ,

PS: GAMEMODE-UL este mult mai avansat fata de poze , nu am poze recente cu el

PS :Pawno a fost virusat asa ca doar luat de la gm virtual rpg include pentru a putea coplia gm-ul

STIU CA ESTE IN GEN BU$$ED IN PROPORTIE MARE DAR ASTA ESTE , 

Nu imi tine de foame daca imi dati +1 dar as dori sa vad cei care le place gm, si cei care nu le place sa lase un comentariu

LINK DOWNLOAND 1: http://www.girlshare.ro/3489317937.6

LINK DOWNLOAND 2:http://www120.zippyshare.com/v/qq1EoP2r/file.html

 

Nu am avut timp sa pun virustotal dar eu l-am curatat de virusi , daca gasiti virusi lasati replay si un moderator il va muta in cosul de gunoi

POZE GASITI AICI

 

Edited by Edduard
  • Upvote 9

text.gif

SKIPE : EDUARD.SENNOW

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Edduard a spus:

Salut va fac public acest gamemode  pentru ca, eu nu o sa mai lucrez in domeniu sa-mp 

Acesta inca nu a aparut pe nici un forum din Romania 

Am vrut sa il vand am primit cateva oferte dar nu am avut cand sa iau legatura cu acele persoane pentru ca nu am fost acasa de ceva timp

Nu am o descriere la gamemode dar o sa va faceti o parere din poze

Gamemode-ul nu are buguri, in proportie de 98 % este ok (eu nu am gasit)

Daca ai citit tot si ai ajuns aici asta inseamna ce vei afla ca gm are cateva comenzi de setare manager si admini cu 0 cea ce trebuie sa faci este sa cauti padmin = 0 sa stergi comanda sau sa ii setezi un grad 7 ,

PS: GAMEMODE-UL este mult mai avansat fata de poze , nu am poze recente cu el

PS :Pawno a fost virusat asa ca doar luat de la gm virtual rpg include pentru a putea coplia gm-ul

Nu imi tine de foame daca imi dati +1 dar as dori sa vad cei care le place gm, si cei care nu le place sa lase un comentariu

Link downloand: http://www.girlshare.ro/3489317937.6

Nu am avut timp sa pun virustotal dar eu l-am curatat de virusi , daca gasiti virusi lasati replay si un moderator il va muta in cosul de gunoi

POZE GASITI AICI

 

Schimba link-ul de download.

 

Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat insa acum am alta problema, cand il deschid zice in consola aceea: [debug] Run time error 19: "File or function is not found"
[01:07:42] [debug]  GetCountryName
[01:07:42] [debug] Run time error 19: "File or function is not found"
[01:07:42] [debug]  GetCountryName
[01:07:42] Script[gamemodes/gmmm.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[01:07:42] Number of vehicle models: 0

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, Edduard a spus:

Salut va fac public acest gamemode  pentru ca, eu nu o sa mai lucrez in domeniu sa-mp 

Acesta inca nu a aparut pe nici un forum din Romania 

Am vrut sa il vand am primit cateva oferte dar nu am avut cand sa iau legatura cu acele persoane pentru ca nu am fost acasa de ceva timp

Nu am o descriere la gamemode dar o sa va faceti o parere din poze

Gamemode-ul nu are buguri, in proportie de 98 % este ok (eu nu am gasit)

Daca ai citit tot si ai ajuns aici asta inseamna ce vei afla ca gm are cateva comenzi de setare manager si admini cu 0 cea ce trebuie sa faci este sa cauti padmin = 0 sa stergi comanda sau sa ii setezi un grad 7 ,

PS: GAMEMODE-UL este mult mai avansat fata de poze , nu am poze recente cu el

PS :Pawno a fost virusat asa ca doar luat de la gm virtual rpg include pentru a putea coplia gm-ul

STIU CA ESTE IN GEN BU$$ED IN PROPORTIE MARE DAR ASTA ESTE , 

Nu imi tine de foame daca imi dati +1 dar as dori sa vad cei care le place gm, si cei care nu le place sa lase un comentariu

LINK DOWNLOAND 1: http://www.girlshare.ro/3489317937.6

LINK DOWNLOAND 2: http://www120.zippyshare.com/v/qq1EoP2r/file.html

Nu am avut timp sa pun virustotal dar eu l-am curatat de virusi , daca gasiti virusi lasati replay si un moderator il va muta in cosul de gunoi

POZE GASITI AICI

 

Sincer , sa mor de inteleg de ce puneti GM-uri fara buguri sau altceva pe net , frate tot ce faceti e sa dati mura-n gura incepatorilor care vor sa faca server.......
Sunt convins ca se mai putea lucra la el si iesea super.
Un GM bun ... felicitari.
Eu zic sa il stergi , ca o sa apara 100 de servere cu el..
 

Link to comment
Share on other sites

Just now, scrilexxx said:

Salut, nu toti suntem "mari" scripteri ca tine.

Bun, hai sa te ajut atunci.

Vezi cumva in plugins ca este plugin-ul GeoLP ? Intra pe net descarca-l, sau ia-l din alt gamemode si pune-l acolo.O sa mearga

Si vezi ca nici mysql plugin nu merge.

Link to comment
Share on other sites

Ia Gamemode-ul bugged editat care e pe net si pune includes si plugins de la ala, apoi mergi in server.cfg si la gamemode0 pui gmmm 1 (asta pentru cei care habar n-au sa-l deschida)

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Nu merge sa compilez imi da erorile astea:

Spoiler

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(7244) : warning 209: function "fk_OnPlayerConnect" should return a value
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(11360) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(16860) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(16873) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(16886) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(18840) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(27326) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(31940) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(36323) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(38721) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(40769) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST"
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\og-times\gamemodes\gamemode.pwn(43835) : warning 203: symbol is never used: "RandomMSG"

Ma puteti ajuta? Am toate pluginurile , am mysql , am geoip , am include-urile

Edited by LorD.
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema cu gm  imi da asta la compilare

D:\bugged\gamemodes\gmm.pwn(15193) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Edited by SUSANU
Link to comment
Share on other sites

Acum 50 minute, SUSANU a spus:

Am si eu o problema cu gm  imi da asta la compilare

D:\bugged\gamemodes\gmm.pwn(15193) : error 017: undefined symbol "DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS"
Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

mergi la dialoguri unde sunt definite si pui acolo un o noua definitie #define DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS SI AICI PUI URMATORUL NR LA DIALOGURI.  Vezi sa pui fix la sfarsitul dialogurilor dupa 148 sau 149 si iti va merge. 

Ai sters pubic onplayersetdamage?

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, KenZ0R12341 a spus:

mergi la dialoguri unde sunt definite si pui acolo un o noua definitie #define DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS SI AICI PUI URMATORUL NR LA DIALOGURI.  Vezi sa pui fix la sfarsitul dialogurilor dupa 148 sau 149 si iti va merge. 

Ai sters pubic onplayersetdamage?

 

Mersi, merge dar acum cand deschid serverul imi apare consola acea in cmd, si imi da "loding mysql" si se blocheaza asa... Ma puteti ajuta?

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LorD. a spus:

 

Mersi, merge dar acum cand deschid serverul imi apare consola acea in cmd, si imi da "loding mysql" si se blocheaza asa... Ma puteti ajuta?

Ai facut conexiunea cu baza de date?posteaza server_log

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.