Jump to content

WARfree(The4GaminG) - Ofer Servicii


WARfree

Recommended Posts

Numele Meu : Tudor Nicolae (WARfree) si detin The4GaminG (comunitate de servicii metin2/samp/cs/minecraft/web contra-cost)
                                                 
Varsta :17 ani

Am lucrat la serverele :  Metin2 Black Wizards , Metin2 NewDynasty , NewDynasty RPG(samp) , ForceZone RPG(samp) , cs.BuzauForce.ro

Oferta mea include : http://www.the4gaming.cf/servicii (momentan sunt trecute doar metin2 si samp doar ofer si restul)

Pretul total : facem impreuna calculul la sfarsit

Metoda de plata : http://www.the4gaming.cf/contact  

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

mda,cu un site .cf nu prea nu va lua lumea in serios :) pentru ca este unul free :) 

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

17 ani - 10 = La 7 ani ai devenit gamer ?! (Nu cred)

17 ani - 5 = 12 (IT Manager ?!) Serios ?! Nu te cred, eu am 3 ani in domeniul it si inca nu ma cred asa de bun cu un site .cf (.dot.) free si un site.

 

Nu recomand.

"Mulţi programatori buni fac programare nu pentru că se aşteaptă să câştige bani sau să fie lăudaţi de public, ci pentru că e amuzant să programezi." - Linus Torvalds

Link to comment
Share on other sites

frate sunt gamer de mult mai mult timp si plus iau lectii de IT de la 8 ani deoarece pana la 15 ani am stat in Anglia(Londra) si am luat lectii de IT la una dintre cele mai bune scolii din LOndra deci????
 

Daca este asa cum zici tu, nu te superi daca ne zici si noua numele scolii, nu? :)

Link to comment
Share on other sites

frate sunt gamer de mult mai mult timp si plus iau lectii de IT de la 8 ani deoarece pana la 15 ani am stat in Anglia(Londra) si am luat lectii de IT la una dintre cele mai bune scolii din LOndra deci????
 

Gamerul e cu totul atceva fata de programator :)

Gamer e cu totul altceva fata de programator :)

Gamerul sta mereu si se joaca mai ori ce joc,PC,Xbox,etc.

  • Upvote 1

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand, nu am auzit de aceasta persoana. In plus de ce ai cere 2 euro pentru instalarea unui gamemode? Mai bine le zic astora de la firma de hosting sa ii puna un gamemode care il vreau .. Nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand, nu am auzit de aceasta persoana. In plus de ce ai cere 2 euro pentru instalarea unui gamemode? Mai bine le zic astora de la firma de hosting sa ii puna un gamemode care il vreau .. Nu recomand.

MAjoriatatea firmelor de hosting de nu ofera support intern pentru servere ci doar extern deci....?

si plus ma pot descurca si numai cu comenzile din alte tari ca acolo sunt recunoscut pentru munca mea si preturile sunt mult mai mari si nu se plange nimeni

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.