Jump to content

Cerere Tutorial Dynamic House,Biz,Object


Recommended Posts

Descriere tutorial: Salut cine ma poate ajuta si pe mn cu Fs-urile de creare house,biz,object si masina(sa scriu /createcar si id-ul masini si pretul si sa nu dispara daca inchid severul) Si daca se poate va rog sa imi explice cineva unde le pun si comenzile sa fie simple gen: createhouse interior,exterior complete la fel la biz si o comanda sa imi arate interiorul caselor si al biz'urilor gen: /houseint si /bizint .. Va rog mult ma chinui de cateva zile dar nu reusesc .. am downloandat o groaza de porcari si nimic nu ma ajuta :( .. Am downloandat un Gm de pe net si acolo am gasit toate comenzile astea simple chiar puteam lucra cu ele mai ales ca sunt la inceput dar GM-ul avea o multime de bugguri cu factiunile asa ca de cateva zile ma chinui sa adaug unui Gm RP Fs-urile astea :( asa ca va rog mult cine ma poate ajuta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.