Jump to content

Stunt Eclipse » VIP Free! Type: /BuyVIP!


strumf

Recommended Posts

Stunt Eclipse » VIP Free! Type: /BuyVIP! :)

Serverul STUNT ECLIPSE este un edit de la "celebrul" server numit Romania Real Stunt v5, editat de GameR.

Acum 5 zile am descarcat acel GM si m-am gandit sa ii fac niste update-uri bunicele. Vreau sa specific ca este doar

un simplu edit. Vor veni si alte UPDATE-uri la el. Multumesc de intelegere.

Serverul contine:

» Clan system - no bugs (100% functional).

» Serverul acel multicolor a fost mutat doar pe doua colori: alb si albastru.

» Am adaugat noi comenzi (/sethours, /setkills, /setdeaths, etc).

» Am inlocuit toate mapele vechi cu unele noi!

» Noi case de vanzare!

» O mapa noua la /minigun! (fostul /minigun2)

» Multe update-uri care le veti descoperi dvs.

Poze cu serverul:

16givef.png

t9uoug.png

bwwfc.png

2ai4h14.png

30jmuzm.png

1073luo.png

11iq3bn.png

2gtyx6r.png

Astept pareri despre server, aspect, mape, etc. Daca se poate si sugestii! :D .

La + 30 de like-uri postez link de download!

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

5/10, doar culorile si un textdraw editat... in special creditele :))

Daca continuam cu postarea GM-urilor pe net, samp-ul va cadea deoarece multe persoane care au 0 cunostiinte PAWN isi deschid servere, si ca prin minune au si jucatori. Deja exista prea multe servere, eu insumi cred ca mai bine lasam pe altii care stiu cu adevarat sa scripteze, sa deschida servere, iar cei ce nu au cunostiintele necesare sa joace pe ele, astfel serverele vor fi mai putine, dar din fericire mai populate..

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

5/10, doar culorile si un textdraw editat... in special creditele :))

Daca continuam cu postarea GM-urilor pe net, samp-ul va cadea deoarece multe persoane care au 0 cunostiinte PAWN isi deschid servere, si ca prin minune au si jucatori. Deja exista prea multe servere, eu insumi cred ca mai bine lasam pe altii care stiu cu adevarat sa scripteze, sa deschida servere, iar cei ce nu au cunostiintele necesare sa joace pe ele, astfel serverele vor fi mai putine, dar din fericire mai populate..

KnowN sunt de acord cu tine ;)

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

5/10, doar culorile si un textdraw editat... in special creditele :))

Daca continuam cu postarea GM-urilor pe net, samp-ul va cadea deoarece multe persoane care au 0 cunostiinte PAWN isi deschid servere, si ca prin minune au si jucatori. Deja exista prea multe servere, eu insumi cred ca mai bine lasam pe altii care stiu cu adevarat sa scripteze, sa deschida servere, iar cei ce nu au cunostiintele necesare sa joace pe ele, astfel serverele vor fi mai putine, dar din fericire mai populate..

Nu vezi ma ca are /createclan-ul cel reparat de mine X_X De cand am facut ce mai mare prostie si am pus sistem-ul de clan cand lam reparat a ajuns la toti pokemoni 

Link to comment
Share on other sites

Nu vezi ma ca are /createclan-ul cel reparat de mine X_X De cand am facut ce mai mare prostie si am pus sistem-ul de clan cand lam reparat a ajuns la toti pokemoni 

Mai, si mari buguri erau, ce sa zic..

Niste buguri minore...

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Mai, si mari buguri erau, ce sa zic..

Niste buguri minore...

Buguri minore ha :))?

Avea bug la /createclan /clanspawn weaps nu urca in Clans.sql clan-urile nu mergea clan chat astea pentru tine sunt minore te crezi tu mare scripter :))

Link to comment
Share on other sites

Buguri minore ha :))?

Avea bug la /createclan /clanspawn weaps nu urca in Clans.sql clan-urile nu mergea clan chat astea pentru tine sunt minore te crezi tu mare scripter :))

Cand o sa auzi tu de FarSe, omu' cu Romania Stunt Forever, atunci sa vi sa comentezi la topicul meu , inteles?

Hai, du-te la alta mapa.

Link to comment
Share on other sites

Frumusel editul acesta.

Macar clanul l-ai reparat? :))

Mai bine nu posta link-ul de download, deja toti copii si-au deschis servere de SA:MP.

hoho a aparut si Geymar pe aici =)) PS ( Asa te numsc toti in ziua de azi ) Pai si normal ca doresti sa nu posteze ca e RRS al tau editat si asta sa primit cu mult mai simpatic ;)

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

hoho a aparut si Geymar pe aici =)) PS ( Asa te numsc toti in ziua de azi ) Pai si normal ca doresti sa nu posteze ca e RRS al tau editat si asta sa primit cu mult mai simpatic ;)

HaHaHa, am uitat sa rad.

Doar atat sti sa jignesti.

Nu vezi ca nimeni nu te-a bagat in seama? Asa ca jet. Nu trebuie sa ne demonstrezi ca esti redus mintal. Deja toti stiu asta.

Mi se pare si normal sa pastreze Creditele, daca este un om civilizat / educat , asa trebuie sa faca.

Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

Edited by TheGameR™

9_logo.png.5f8e54116db587dcaa7b391b8f5a6

Link to comment
Share on other sites

HaHaHa, am uitat sa rad.

Doar atat sti sa jignesti.

Nu vezi ca nimeni nu te-a bagat in seama? Asa ca jet. Nu trebuie sa ne demonstrezi ca esti redus mintal. Deja toti stiu asta.

Mi se pare si normal sa pastreze Creditele, daca este un om civilizat / educat , asa trebuie sa faca.

Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

Ba copile taci gura , daca tu iesti scritper , eu su* in fiecare zi , ma ajutat KnowN la server , si am pastrat creditele , si nu sunt prost ca tine de exemplu sal bag acuma pe net .....

Se pare ca in mintea ta e doar WoS ... toate serverele tale preveniau de acolo . Asa ca taci gura si stai pe ultraprostii tai .

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

Ba copile taci gura , daca tu iesti scritper , eu su* in fiecare zi , ma ajutat KnowN la server , si am pastrat creditele , si nu sunt prost ca tine de exemplu sal bag acuma pe net .....

Se pare ca in mintea ta e doar WoS ... toate serverele tale preveniau de acolo . Asa ca taci gura si stai pe ultraprostii tai .

 

Mdea, ce minte ai ma.

Nu ma pot injosi la mintea ta.

Mai bine taci, incepi sa faci off-topic.

Aici trebuie doar sa iti dai cu parerea, nu sa faci 50 de posturi.

Da, am inceput cu WoS am editat WoS, cine a fost promul care a avut WoS ;))?

HiTman , dupa eu, dupa Skull , iar dupa multi alti copii ca tine.

Deci mai bine, iti recomand sa stai intre aia 4 pereti cu gura minca.

Intradevar, am inceput cu RSE v4, dupa cu WoS, iar acum am GM-ul facut de la 0, impreuna cu SKix, tu nu sti sa faci asa ceva.

Stiu ca toti copii din ziua de azi in fata pc-ului se cred mari si tari.

Intre 4 pereti toti ratati au tupeu.

Eu nu inteleg copile, ce aveti voi de impartit, ce aveti cu mine. Stiu ca sunteti ofticati, ca am eu tot ce vreau. Ma descurc in viata.

Voi nu stiti sa pierdeti, vreti pomana mereu.

Voi fani mei, sunteti atat de inculti / idioti... 8-|

9_logo.png.5f8e54116db587dcaa7b391b8f5a6

Link to comment
Share on other sites

Mdea, ce minte ai ma.

Nu ma pot injosi la mintea ta.

Mai bine taci, incepi sa faci off-topic.

Aici trebuie doar sa iti dai cu parerea, nu sa faci 50 de posturi.

Da, am inceput cu WoS am editat WoS, cine a fost promul care a avut WoS ;))?

HiTman , dupa eu, dupa Skull , iar dupa multi alti copii ca tine.

Deci mai bine, iti recomand sa stai intre aia 4 pereti cu gura minca.

Intradevar, am inceput cu RSE v4, dupa cu WoS, iar acum am GM-ul facut de la 0, impreuna cu SKix, tu nu sti sa faci asa ceva.

Stiu ca toti copii din ziua de azi in fata pc-ului se cred mari si tari.

Intre 4 pereti toti ratati au tupeu.

Eu nu inteleg copile, ce aveti voi de impartit, ce aveti cu mine. Stiu ca sunteti ofticati, ca am eu tot ce vreau. Ma descurc in viata.

Voi nu stiti sa pierdeti, vreti pomana mereu.

Voi fani mei, sunteti atat de inculti / idioti... 8-|

cine ba o avuto dupa hitman ? :))))) date ba dq , dupa HiTman a avuto UzzyZVR dupa eu si eu ti lam dat tie si dupa skull ... etc hai ba lasate de minciuni ...

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

cine ba o avuto dupa hitman ? :))))) date ba dq , dupa HiTman a avuto UzzyZVR dupa eu si eu ti lam dat tie si dupa skull ... etc hai ba lasate de minciuni ...

Tu mi-ai dat mie WoS?

Eu nici macar nu stiu cine esti tu. Nu te cunosc. Nici macar nu am mai auzit de tine, AlBeeR =))

Se pare ca esti un mare fan de-al meu.

UzzyZVR a avut foarte tarziu WoS, eu deschisesem deja server.

UzzyZVR nici macar nu a stiut sa il foloseasca.

Eu am in PC, toate versiunile de WoS, dar niciuna de la tine.

Doar atat sti, sa faci scandal pe forum, ca sti ca moderatori nu prea fac nimic.

 

 
 

Ai face bine sa nu te lauzi atat cu "WOS-urile tale", nu sunt facute de tine, asa ca ne doare fix undeva ca ai tu versiunile respective.

Si cica "mare fan", te crezi asa de apreciat? Eu zis ca ti-ai patat reputatia destul de tare pana in momentul respectiv, ai face bine sa tii ceva vreme gurita aia inchisa.

 


Mai KnowN am cu ce ma lauda, nu mi-am stricat reputatia cu absolut nimic.

Nu ma laug cu WoS, ca oricum in ziua de azi toti copii au WoS.

De accea am refacut cu SKix server-ul de la 0. (Intradevar, ne-am inspirat din RS* 0.3e.)

Inteleg, ca am multi dusmani, care unu-l din ei esti si tu.

Multi au incercat sa puna dovezi false cum ca eu as fi dat teapa, eu nu am dat absolut nici o teapa, la mine vorba'i vorba.

Si da, am multi fanii, mi-au copiat numele de joc si multe altele.

Edited by TheGameR™

9_logo.png.5f8e54116db587dcaa7b391b8f5a6

Link to comment
Share on other sites

Tu mi-ai dat mie WoS?

Eu nici macar nu stiu cine esti tu. Nu te cunosc. Nici macar nu am mai auzit de tine, AlBeeR =))

Se pare ca esti un mare fan de-al meu.

UzzyZVR a avut foarte tarziu WoS, eu deschisesem deja server.

UzzyZVR nici macar nu a stiut sa il foloseasca.

Eu am in PC, toate versiunile de WoS, dar niciuna de la tine.

Doar atat sti, sa faci scandal pe forum, ca sti ca moderatori nu prea fac nimic.

si normal ca nu ma tii minte ca miam schimbat numele ... si eu tiam dat tie WoS B 26 :) tin minte foarte bine momentul ala ;)

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

Tu mi-ai dat mie WoS?

Eu nici macar nu stiu cine esti tu. Nu te cunosc. Nici macar nu am mai auzit de tine, AlBeeR =))

Se pare ca esti un mare fan de-al meu.

UzzyZVR a avut foarte tarziu WoS, eu deschisesem deja server.

UzzyZVR nici macar nu a stiut sa il foloseasca.

Eu am in PC, toate versiunile de WoS, dar niciuna de la tine.

Doar atat sti, sa faci scandal pe forum, ca sti ca moderatori nu prea fac nimic.

Ai face bine sa nu te lauzi atat cu "WOS-urile tale", nu sunt facute de tine, asa ca ne doare fix undeva ca ai tu versiunile respective.

Si cica "mare fan", te crezi asa de apreciat? Eu zis ca ti-ai patat reputatia destul de tare pana in momentul respectiv, ai face bine sa tii ceva vreme gurita aia inchisa.

 

 

si normal ca nu ma tii minte ca miam schimbat numele ... si eu tiam dat tie WoS B 26 :) tin minte foarte bine momentul ala ;)

Si tu, ce sa mai zic, numai minciuni, scandal si certuri cauti, crezand ca spunand aceste vorbe, te vom crede "Best of the Best".

Si tu ai face bine sa tii gurita inchisa, si sa nu te lauzi atata degeaba, fara motiv..

 

P.S. Aici a fost postat un GM, nu e zona de cearta, puteti face asta pe Messenger...

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

 

La + 30 de like-uri postez link de download!

 

 

Eu sti ce iti propun !? Sa postezi linkul de download, nu pentru ca am nevoie de server dar dupa cum bine vezi si tu, fiecare server postat aici are si un link de download. Nu stiu daca Staff-ul a observat asta, dar tu ar trebui sa fi sanctionat. + Urasc cerșetorii.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.