Jump to content

Cerere Tutorial


CristyRo

Recommended Posts

Buna seara CristyRo

Dupa o analiza a cererii tale m-am gandit si cred ca inca nu s-a facut un sistem pentru 0.3x.Asta este parerea mea,sincer sa fiu nu am cautat niciodata asa ceva dar iti dau un indiciu :

Exemplu :

[pawn]public OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid)

{

    PlayerPlaySound(issuerid,17802,0.0,0.0,0.0);

    PlayerPlaySound(playerid,17802,0.0,0.0,0.0);

    return 1;

}[/pawn]

Pentru suport nu ezitati sa ma contactati printr-un mesaj privat sau un mesaj pe Y/M.(Scripting sa:mp/cs,ScripturiWEB,phpbb,mysql,ipb,photoshop,html)

Link to comment
Share on other sites

" post="155581" timestamp="1387495450"]

Buna seara CristyRo

Dupa o analiza a cererii tale m-am gandit si cred ca inca nu s-a facut un sistem pentru 0.3x.Asta este parerea mea,sincer sa fiu nu am cautat niciodata asa ceva dar iti dau un indiciu :

Exemplu :

[pawn]public OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid)

{

    PlayerPlaySound(issuerid,17802,0.0,0.0,0.0);

    PlayerPlaySound(playerid,17802,0.0,0.0,0.0);

    return 1;

}[/pawn]

Pentru informarea DVS. exista acest sistem pt 03x il puteti vedea pe serverele RAS(sub forma de /hitsound) si pe serverele XSS/RSS (sub forma de /dos) [scuzati daca e reclama]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

RoW[!]" post="156761" timestamp="1389441378"]

Codul ce l-ai primit de la Onica Razvan este bun.

Dar cum sunteti toti la fel nu incercati daca nu e cu comanda cu tot.

Tot ce trebuie sa faci e sa gandesti.

Am pus acele coduri intr-o comanda nu dadea nici un eror si cand apasam pe comanda inloc cand iau armura/viata cuiva de aude fix cand dau comanda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.