Jump to content
  • 0

Pica serverul


Madu99

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

Vine apocalipsa, pregateste-te!

Din cate stiu eu aici trebuie sa ajuti dupa cum spune si titlul sub forumului "SUPORT" nu sa iti bati joc ;) asa ca nu mai lasa comm prostesti:)

Nu mi-am batut joc, ti-am zis sa explici mai detaliat problema.. dar daca esti chior..

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte

Link to comment
Share on other sites

ce sa ii ceri lui darksone ? Cel care spune ca face gamemod-uri si le posteaza pe SA-MP RO fara acordul proprietarului! Un moderator de nota 10 , daca mai ai problema asta , te ajut eu cu cea mai mare placere.(am timp liber acum)

Ce te legi de curul meu?, ala era gamemode-ul meu dar toti m-ati crezut mincinos ca BUBU s-a dat de partea lor, nu (?). Cei cu care am scriptat eu acel gamemode stiu perfect a lu cine ai munca, bafta! :)

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte

Link to comment
Share on other sites

Ba voi sunteti femei care v-a venit ciclul acum de va certati si nu sunt gagii acasa sau de ce faceti asta ?

@Madu99 : Tu esti un distrus , a facut o gluma , numai va rastiti ca [censured by the system] daca cineva face o gluma cu voi , daca facea Vyorel mai faceai asa ?  :shocked:

@cHoZen : Daca aveti boala si v-a venit ciclul luati-va machiajele si duceti-va la Rachova sau Rahova pt nestiutori in piata si bateti-va nene acolo pana va ia rau  :kiss:

idiots.png
Link to comment
Share on other sites

@Madu99 : Tu esti un distrus , a facut o gluma , numai va rastiti ca p.i.z.d.e.l.e daca cineva face o gluma cu voi , daca facea Vyorel mai faceai asa ?

Ti se pare tie ca "suport" are vreo anume legatura cu "gluma".... dati tc eu am vrut doar sa imi ziceti o parere nu sa ne certam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.