Jump to content
  • 0

multe erori


Tasmell

Question

Salut!

Am o problema la ultima versiune v3 a createclanului lu Gireada.

Cand dau compile imi da astea:

D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(193) : error 017: undefined symbol "TEXT_DRAW_FONT_MODEL_PREVIEW"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(197) : error 017: undefined symbol "PlayerTextDrawSetPreviewModel"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(198) : error 017: undefined symbol "PlayerTextDrawSetPreviewRot"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(190) : warning 203: symbol is never used: "mZoom"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(190) : warning 203: symbol is never used: "Zrot"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(190) : warning 203: symbol is never used: "Yrot"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(190) : warning 203: symbol is never used: "Xrot"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(190) : warning 203: symbol is never used: "modelindex"
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(449) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickTextDraw")
D:\Chestii\resurse sa-mp\RFS OFFICIAL\pawno\include\mSelection.inc(490) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickPlayerTextDraw")
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Errors.

Am urmat toti pasii.

Apropo, asa imi apare si la scriptu ala cu select skin care este tot a lui Gireada

200r807.gif
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Updateaza serverul la ultima versiune(0.3x).

Am facut update dar acum cand compilez , cand dau drumu la server imi da eroarea asta:

Run time error 19: 'File or function is not found' etc si ca nr de masini este 0.

Dar daca compilez cu 0,e3 merge perfect

200r807.gif
Link to comment
Share on other sites

Am facut update dar acum cand compilez , cand dau drumu la server imi da eroarea asta:

Run time error 19: 'File or function is not found' etc si ca nr de masini este 0.

Dar daca compilez cu 0,e3 merge perfect

Pluginurile trebuie sa le ai de asemenea pentru 0.3x

Updateaza-le.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.