Jump to content
  • 0

Problema consola server


vbicompany

Question

Salut Samp.ro am o problema care ma enerveaza de ceva timp ... in consola cand deschid srv imi da aceasta eroare 214wav6.png  inainte imi dadea asa ceva : [img width=500 height=255] 2eywgat.png  dar eu am sters alea cu streamer.so , audio.so si sscanf.so plus alea din filescript mea.amx si animati.amx dar dupa ce leam sters mia dat eroarea (prima imagine care vam puso) care ii la prima imagine ..... Am si schimbat consola pe 0.3e dar tot asa face oare cear putea sa fie ?? Va rog frumos astept un raspuns pe care mar putea ajuta. Multumesc

Invat ca sa Invat.

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

Dupa ce am schimbat alea din so in dll singurul plugin care mi so incarcat cu succes este  audio inainte nu mergea audio. bagati adressa mea de id nu se lasa id-uri si sa incercati sa ma ajutati de acl poate ca asa o sa fie mai bine va rog eu.....

Dupa ce vin de la scoala va dau add multumesc add plsz!

Invat ca sa Invat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.