Jump to content
  • 0

Problema BUD


horke1

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

Vezi ca la register s-ar putea sa fie ceva de genu' BUD::MultiSet(userid, "iiiiiii", pune si acolo de exemplu :

BUD::MultiSet(moverid, "iiis",
"Admin",                0,
"Vip",                     0,
"HObject1",    Holds,
"Kills",                  0);

la BUD::MultiSet(userid, "iii..."  pui "i" in functie de cati de "0" sunt si "s" in functie de cate functii de gelul "Holds" sunt ! Daca nu ai inteles ceva...lasa reply.

PS: le aranjezi tu , pentru ca eu asa am pus aici...ca am creeat direct. Nu cu C/P

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca la register s-ar putea sa fie ceva de genu' BUD::MultiSet(userid, "iiiiiii", pune si acolo de exemplu :

BUD::MultiSet(moverid, "iiis",
"Admin",                0,
"Vip",                     0,
"HObject1",    Holds,
"Kills",                  0);

la BUD::MultiSet(userid, "iii..."  pui "i" in functie de cati de "0" sunt si "s" in functie de cate functii de gelul "Holds" sunt ! Daca nu ai inteles ceva...lasa reply.

PS: le aranjezi tu , pentru ca eu asa am pus aici...ca am creeat direct. Nu cu C/P

Mai scuteste-ma si tu :-j Daca nu stiti nu mai va bagati in seama.Acele erori din consola apar deoarece nu e baza de date buna.

1384322598-50326[1].png
Link to comment
Share on other sites

Mai scuteste-ma si tu :-j Daca nu stiti nu mai va bagati in seama.Acele erori din consola apar deoarece nu e baza de date buna.
Pana acu am folosit accest sistem de admin si nu aparea nmk.. Am intrat in el si am modificat numele etc.. Si apare asta. Cum faci o modificare iti da erorile astea.. Am gasit si astea..
	BUD::Setting(opt.Database, "Accounts.db");
	BUD::Setting(opt.Asynchronous, true);
	BUD::Setting(opt.KeepAliveTime, 3000);
	BUD::Setting(opt.CheckForUpdates, true);
	//++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 	BUD::Initialize();
	//++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
	BUD::VerifyColumn("APass", BUD::TYPE_STRING); 			BUD::VerifyColumn("IP", BUD::TYPE_STRING);
    BUD::VerifyColumn("Hours", BUD::TYPE_NUMBER); 			BUD::VerifyColumn("Minutes", BUD::TYPE_NUMBER);
    BUD::VerifyColumn("Seconds", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("Kills", BUD::TYPE_NUMBER);
    BUD::VerifyColumn("Deaths", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("Admin", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("Vip", BUD::TYPE_NUMBER);				BUD::VerifyColumn("Respect", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("NegRespect", BUD::TYPE_NUMBER);		BUD::VerifyColumn("C4Bombs", BUD::TYPE_NUMBER);
 	BUD::VerifyColumn("Ignores", BUD::TYPE_STRING);			BUD::VerifyColumn("EnMS", BUD::TYPE_NUMBER);
 	BUD::VerifyColumn("Banned", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("Coins", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("Score", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("RSEThings", BUD::TYPE_STRING);
    BUD::VerifyColumn("SPoints", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("UseFavSkin", BUD::TYPE_STRING);
    BUD::VerifyColumn("AutoLog", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("Money", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("DescriptLines", BUD::TYPE_STRING);	BUD::VerifyColumn("PMStyle", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("RaceP", BUD::TYPE_NUMBER);			BUD::VerifyColumn("KillingSpree", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("AVWarn", BUD::TYPE_STRING);		    BUD::VerifyColumn("DriftP", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("LasONLoggedIn", BUD::TYPE_STRING);	BUD::VerifyColumn("HObject0", BUD::TYPE_STRING);
 	BUD::VerifyColumn("HObject1", BUD::TYPE_STRING);		BUD::VerifyColumn("HObject2", BUD::TYPE_STRING);
	BUD::VerifyColumn("HObject3", BUD::TYPE_STRING);		BUD::VerifyColumn("HObject4", BUD::TYPE_STRING);
	BUD::VerifyColumn("HObject5", BUD::TYPE_STRING);		BUD::VerifyColumn("HObject6", BUD::TYPE_STRING);
	BUD::VerifyColumn("HObject7", BUD::TYPE_STRING);		BUD::VerifyColumn("HObject8", BUD::TYPE_STRING);
	BUD::VerifyColumn("HObject9", BUD::TYPE_STRING);		BUD::VerifyColumn("UseHolds", BUD::TYPE_NUMBER);
	BUD::VerifyColumn("AStats", BUD::TYPE_STRING);

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.