Jump to content
  • 0

AJUTOR SA-MP


raduadelin

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

Depinde.. ce mod?? parkour? s.0.b.e.i.t? daca ai parkour inseamna ca ai si celo3 sau cleo4 ..Problema este Cleo incearca sa il reinstalezi daca nu ai nici un rezultat poate fi de la mod asa am patit eo.. cand se respawna o masina de langa mine mi se inchidea imaginea.. Asta de la cleo si mod .. Incearca sa reinstalezi cleo sau modul..

[glow=red,2,300]DACA DORITI MAI MULTE INFORMATII VA ROG SA MA CONTACTATI !![/glow]

Link to comment
Share on other sites

Nu ai inteles am instalat un mod de masina

ZI asa.. ca eo vad ca nu ai specificat despre mod de masina  :shocked:

Un mod de masina sa instaleaza cu SAMI si iti trebuie si un fisier [masina] cele mai sigure sunt de aici : www.gtainside.com

SI treebuie sa inlocuiesti masina respectiva cu alta.. Dar daca ai zis ca iti da eroare inseamna ca nu o accepta ceva .. Incearca sa stergi masinile si sa bagi cate una vezi daca mai ai eroruri.. [glow=red,2,300]SI IN PRIMUL RAND INCEARCA SI PE SAN ANDREAS NORMAL NU NUMAI PE SA-MP[/glow]

[glow=red,2,300]DACA DORITI MAI MULTE INFORMATII VA ROG SA MA CONTACTATI !![/glow]

Link to comment
Share on other sites

Am intrat si p ala normal tot asa face

Le-ai descarcat cum tiam spus?? incearca sa stergi toate masinile si pune alta masina.. Da incearca sa pui prima data una.. ca poate una dinte ele sa nu fie bine facute.. Incearca alta de unde tiam spus eu .. Tiam pus un link

[glow=red,2,300]DACA DORITI MAI MULTE INFORMATII VA ROG SA MA CONTACTATI !![/glow]

Link to comment
Share on other sites

Nu vad ce legatura are asta cu SA-MP ul.

Plus ca folosirea modurilor ( masini / harti ... ) nu este incurajata de catre staff-ul sa-mp.com pentru ca iti va ingreuna jocul, se va misca mai lent si o sa primesti o gramada de erori ( crash ) care te va scoate automat din joc.

communitylogosml.png

94.23.120.101:7778

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.