Jump to content

[FS]Banca Româna [DEMO]


yourcrys

Recommended Posts

[shadow=red,left][glow=red,2,300]                                        Banca Româna DEMO[/glow][/shadow]

[shadow=red,left][glow=red,2,300]Descriere[/glow][/shadow]

[shadow=red,left]Este ceva simplu, dar cat de cat folositor pentru unii, este in general pentru serverele de RP sau GF.Tin sa mentionez ca nu este un sistem complet, este DEMO, asa ca daca plaierul va da banii inapoi tine de respectul lui=))

[shadow=red,left][glow=red,2,300]Comenzi[/glow][/shadow]

/bancaromana => Itzi arata un msgbox cu comenzile

/inprumuta => Poti imprumuta din banca o suma de la 1000$ pana la 5000$

/retur => Cu aceasta comanda poti returna banii pe care i-ai inprumutat

[shadow=red,left][glow=red,2,300]Download[/glow][/shadow]

Click aici

==========================================================================================================

Asta este versiunea DEMO, dar voi face o versiune in care vei putea imprumuta ce suma doresti, si poti alege o preioada de zile in care sa returnezi banii.In acest timp vei primii mesaje de atentionare.Daca nu returnezi banii in acea perioada banca itzi va lua inapoi de doua ori mai mult, am uitat sa va spun ca daca alege de ex 1 zi trebuie sa dea cu 5% mai mult la doua zile cu 10% mai mult si tot asa.Deocamdata asta mi-am propus sa fac, pana atunci trebuie sa va multumiti cu versiunea DEMO :grin:

==========================================================================================================

~~scaled.php?server=7&filename=logocareerps.jpg&res=medium~~

~~==~~Respect~~==~~

Link to comment
Share on other sites

Ok, ms Ryder_Ro ,ma bucur pentru aceasta nota mai ales ca e DEMO versiunea, si voi ceilalti mai dati commuri, fie bune sau rele ca sa stiu ce gresesc si sa ma corectez :grin: Ok DJ_Dany dar ptr DEMO ce nota primesc :grin: ?? aaa scz am uitat ca ai pus acolo sus cu Quote

Sa vad cand o termin aia ce vreau sa o fac Full ca pentru mine e cam greu de fc, dar daca imi pun ambitie o fac :angel: :grin:

~~scaled.php?server=7&filename=logocareerps.jpg&res=medium~~

~~==~~Respect~~==~~

Link to comment
Share on other sites

stuntman-=!!" post="82668" timestamp="1309807249"]

N-ai cum sa pui zile, pentru ca jucatorul va iesi pana la urma de pe server, sau serverul se va inchide pana la urma, mai bine nu-l faci. Iar un timer de cateva zile face un lag EXTRAORDINAR cu o marja de eroare de cateva ore cred !

3/5

Daca GM-ul dispune de o variabila, cara numara cate ore are jucatorul pe server, se poate face.

Se poate face chiar de nu dispune de ea. :))

Salutari!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Respect la topic... Mmm... 3/5. Oricum, e DEMO. Tu ai ziso. ;)

Working on:

-[FS]iTuning (With ALL components & Neons).

-[FS]iRadar (Advanced Speed Cameras).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.