Jump to content

GameMode Burned Edit v0.1


S.M.G

Recommended Posts

1 hour ago, Sancky said:

daca chiar vrei sa te fac de ras si sa ti arat cat de prost esti, pot sa iau un update "facut de tine" si sa te pun sa mi explici ce ai facut acolo si de ce, sa nu mai latrii intr-una, ca anyway nu esti in stare nici macar sa faci ce a facut baiatu ala.

Nu ai ce sa ma intrebi tu pe mine si nici argumente in fata mea cand vine vorba de scripting, nu te mai da mare pula ca esti o pizda mare care da dovada de prostie din moment ce stai sa ma iei pe mine la intrebari in mortii ma-tii de parca ma si cunosti, cand am zis ca am ce sa dovedesc am zis destul de clar, tu poti sa mergi in mortii ma-tii la alte topicuri si sa treci de topicul meu ca nu esti invitat, e pentru oameni culti nu pentru poponari ca sancky

 

Edited by S.M.G
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, S.M.G said:

Nu ai ce sa ma intrebi tu pe mine si nici argumente in fata mea cand vine vorba de scripting, nu te mai da mare pula ca esti o pizda mare care da dovada de prostie din moment ce stai sa ma iei pe mine la intrebari in mortii ma-tii de parca ma si cunosti, cand am zis ca am ce sa dovedesc am zis destul de clar, tu poti sa mergi in mortii ma-tii la alte topicuri si sa treci de topicul meu ca nu esti invitat, e pentru oameni culti nu pentru poponari ca sancky

 

da? bine puiule, daca esti asa "cult" si modificarile sunt "facute" de tine, zi si la un prost incult ca mine de ce ai ales sa faci primul update cu "Admini/helperi trecuti pe iteratori", ce impact va avea asupra serverului acest update si ce modificari ai facut, ca esti mare developer tu

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sancky said:

sau, "-functia LockCarFunction a fost rescrisa si optimizata.", zi mi si mie ce ai "rescris" si ce ai "optimizat" cu totul ca e 1:1 in amandoua gamemode-urile, si copia ta si originalu.

Iti pierzi timpul 😃

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sancky said:

nu frt ce ai, a aparut si el acu, nu stie sa faca nimic si s-a gandit sa fure munca altuia si sa-si ia credite ca sa faca si el reputatie de la copii 😂

Lasa-i ma Sancky, ei sunt scripteri frate..

Edited by json
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
On 4/19/2023 at 3:43 PM, S.M.G said:

Salut, m-am gandit in acest topic sa va postez o versiune de burned facuta de mine dupa burnedul original, lista de update-uri cu ce a fost adaugat pe gamemode le aveti in folder intr-un txt cu denumirea "updates burned v0.1" gasit prin pcu vechi, poze nu am incarcat ca nu ma pricep sa le incarc pe imgur dar puteti vedea voi ce si cum.

Pe langa asta a fost adaugat si zeex compiler + rezolvate cele 3 erori.

Codul compilatorului acum este cel B-HOOD: 

{ "cmd": ["pawncc", "$file_name", "-;+", "-v2", "-d3","-Z+", "-\\)+"], "path": "" }

Link Download: https://www.mediafire.com/file/sgn94anompby31y/burned+v0.1.rar/file

Virus Total: https://www.virustotal.com/gui/file/f74cf08d3fbae9dcf47e99be388c70363411d7c06f8d01f285226d90e8c719c4?nocache=1

Doar MaxSecure il v-a detecta ca virus dar va asigura fratele ca nu are niciun virus :D

Succes si astept ideeile voastre pentru versiunea v0.2 daca o sa apara.

Vad ca pe "updates v1" ai o serie de modificari, dar defapt pe server sunt niste mici retusuri, nicidecum ce ai precizat in acea lista, eu am impresia ca tu ai pus alea acolo sa fie asa la numar, dar pe gamemode nu se vede nimic, e adevarat, se vede ca e miscat in el, dar clar nu ai facut tot ce ai precizat, acolo, ai un topic mincinos sincer, pacat de tine...
ce-l mai idiot topic sincer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.