Jump to content
  • Similar Content

• By Alex Alexandru
      Salutare tuturor, numele meu este Alexandru si sunt in cautarea a unui scripter cu o experienta majora in ceea ce priveste limbajul pawn. 
      Pentru inceput vreau sa va spun ca am niste bani pusi de-o parte pe care doresc de mult sa ii investesc in samp
      chit ca va fii sau nu o pierdere de bani si timp, insa, nu am gasit niciodata o persoana in care sa imi
      pot pune total increderea. Caut o persoana de minim 16 ani cu o experienta majora/expert in limbaj-ul pawn, sa fie
      creativ la minte si sa mai arunce si el cateva idei. Caut o persoana pentru o perioada de timp lunga, nu limitata, care
      dupa cateva luni sa NU ma lase balta sau sa posteze proiect-ul pe internet.
      Nu caut numai un numit "scripter", cii si sa fie o persoana onesta si incredere maxima!!
      Nu vreau o persoana moarta de foame sa imi ceara bani pentru orice linie scrisa!
      Dupa cum am spus voi platii tot-ul de la mine, voi platii youtuberi, forum-uri si 
      alte platforme pentru publicitatea server-ului odata cu finalizarea lui.
      Vreau sa clarific de pe acum ca voi putea rasplatii scripter-ul in doua modalitati de plata, si acestea sunt:
      1. Din donatiile pe care server-ul le va acumula, orice donatie va fii 70% eu, 30% scripter-ul.
         (deci daca primesc o donatie de 50Euro 30% echivalent 15 euro se duc automat la scripter)
      2. Plata fixa in fiecare luna, pret-ul ramane de stabilit in functie de disponibilitate si altele, astea le vorbim in privat.
      Astept mesaje in privat de la voi cu experienta voastra, proiectele pe care le-ati mai avut si alte informatii.
      Discord:  AlexCelMic#1337
    • By ice_samp
      Salutare baieti,ma bucur sa văd ca SA:MP inca nu a murit,m-am retras acum 2-3 ani și de atunci nu mai sunt la curent cu acest joc. Ca o scurta introducere am avut câteva servare destul de populare pe vremea când eram mai puști și nu prea aveam ce face cu timpul,pentru cei mai vechi de pe aici. Acum nu prea îmi mai permite timpul sa ma joc ca înainte,dar pentru o veche pasiune ceva tot se găsește. Ma gândeam sa redeschid ceva,un server poate și o comunitate,dar dat fiind faptul ca am pierdut legătura cu toți vechii prieteni de pe acest joc,as avea nevoie de cineva (neaaparat care sa aibe cunoștințe Pawno,php,etc) cu care sa o fac. Dacă este cineva interesat,voi verifica destul de des forumul pentru a vedea răspunsurile voastre. Multumesc

Edit: Ma puteți contacta și dacă aveți GM-uri de vânzare. 
    • By comorasu_florin
      [21:53:31] Error ID: 1065, Eroare: Query was empty [21:53:31] Callback: [21:53:31] gQuery: [21:53:31] ==================================================================== [21:53:31] ==================================================================== [21:53:31] Error ID: 1065, Eroare: Query was empty [21:53:31] Callback: [21:53:31] gQuery: [21:53:31] ====================================================================Cand se salveaza in baza imi da erorile astea de la ce drq sa fie
      Daca puteti sa ma ajutati 

Comanda: 

YCMD:givehouse(playerid, params[], help) {
          new house, id, query[256], string[180];
          if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 6) return true;
          if(sscanf(params, "id", id, house)) return SCM(playerid, COLOR_GREY, "Syntax: {FFFFFF}/givehouse <playerid/name> <house id>");
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE users SET House='999' WHERE House='%d'", id);
          mysql_tquery(SQL, query, "", "");
          PlayerInfo[id][pHouse] = house;
          query[0] = EOS;
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE users SET House='%d' WHERE ID='%d'", house, PlayerInfo[id][pSQLID]);
          format(string, sizeof(string), "({FF0000}Admin Info{FFFFFF}) %s i-a dat lui %s(%d) casa %d.", GetName(playerid), GetName(id), id, house);
          SendAdminMessage(COLOR_WHITE, string, 1);
          format(string, sizeof(string), "Administratorul %s ti-a dat casa %d.", GetName(playerid), house);
          SCM(id, COLOR_YELLOW, string);
          HouseInfo[house][hOwned] = 1;
          format(HouseInfo[house][hOwner], 256, GetName(id));
          HouseInfo[house][hValue] = 0;
          UpdateLabel(1, house);
          query[0] = EOS;
          mysql_format(SQL, query, sizeof(query), "UPDATE houses SET Owned='1', Owner='%s', Value='0' WHERE ID='%d'", GetName(id), house);
          return true;
      }
    • By Claudiu Clau
      Salut, caut un scripter cu gamemode, serios și care dorește să mă ajute, am un server cu 30+ de playeri online!
      Discord: Clau#4348
      Instagram: _claudiu_17
    • By nusuntalex
      Vreau sa deschid un server dar am nevoie de cineva ce are cunostinte in scripting . Daca vrei sa devi scripterul serverului meu te rog scrie-mi pe discord Alex_x#8486 si vorbim acolo toate detaliile .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.