Jump to content

⚡ Servicii Web & PAWN Development ⚡

Yonut

Recommended Posts

Servicii de Web & PAWN Development

▶️ Contact:

▶️ Pot face panel-urisite-uri de prezentare, magazine online, rezolva bug-uri, etc.

👉 Portofoliu👈

Edited by Yonut
  • Like 1

• 3 weeks later...
La 07.04.2021 la 16:02, Yonut a spus:

Servicii scripting

Ofer servicii scripting server de SA:MP (Pawn) si web (HTML, PHP, JS, CSS) daca este nevoie.

> Detalii generale:

• Timp de lucru: Maxim 2-3 sau chiar 4 ore zilnic.
  • Disponibilitate scripting: Luni-Vineri > 18:00 - 22:00 | Sambata-Duminica > 14:00 - 22:30 | Pot fi disponibil si in afara acestor ore.
  • Pret: 10+ EUR / luna.

> Detalii de contact:

• Discord: Yonut#5972
  • PM

> Experienta:

• Am fost scripter la doua comunitati in trecut.
  • Am 3 ani in acest domeniu.

* Mai multe detalii in privat.

Poti arata niste coduri mai complexe făcute de tine in pawn?

• 8 months later...
18 hours ago, Yonut said:

Am pus, sunt acolo cateva mici lucrari. M-am retras din PAWN scripting, curent lucrez in partea de Web Development.

As da si un link de la profilul de MCM dar posibil sa fie reclama la alte forum-uri si nu prea as vrea.

chiar as dori sa vad ce lucrari ai pe partea de web 

Web Developer 
My portfolio: Click

• 2 weeks later...
  • Yonut changed the title to Servicii Web Development
On 1/30/2022 at 11:01 PM, currency said:

Faci misto de limbajele de programare cu portofoliul ala.

Cine a zis ca stiu limbaje de programare si ce legatura au limbajele de programare cu portofoliul meu? 🤣

Stiu limbaje de scripting (PAWN si PHP), markup (HTML) si stil (CSS) + preprocesoare (SCSS si Jade)

Am o reputatie buna pe acest forum (poate pe [email protected] ai) si am recomandari, nu ai altceva ce sa faci decat sa dai "hate" + am inceput sa-mi pun munca in portofoliu nu de mult timp.

Nici nu te cunosc, nu ai lucrat niciodata cu mine ca sa-ti poti da cu parerea.

In fine, nu are rost sa bag toti "romanasii" in seama si stiti ca nu sunt genul de persoana ce se ia de persoane fara motiv, mult succes!

Edited by Yonut

32 minutes ago, Yonut said:

Cine a zis ca stiu limbaje de programare si ce legatura au limbajele de programare cu portofoliul meu? 🤣

Stiu limbaje de scripting (PAWN si PHP), markup (HTML) si stil (CSS) + preprocesoare (SCSS si Jade)

Ai aparut de nicaieri, nu ai aproape nicio activitate pe forum. Vreau sa vad si eu niste lucrari facute de tine si cred ca ar trebui sa inveti diferenta dintre limbajele de programare, limbajele de scripting, etc.

Am o reputatie buna pe acest forum (poate pe [email protected] ai) si am recomandari, nu ai altceva ce sa faci decat sa dai "hate" + am inceput sa-mi pun munca in portofoliu nu de mult timp.

Nici nu te cunosc, nu ai lucrat niciodata cu mine ca sa-ti poti da cu parerea.

In fine, nu are rost sa bag toti "romanasii" in seama si stiti ca nu sunt genul de persoana ce se ia de persoane fara motiv, mult succes!

1. limbajele de scripting (unde de fapt PAWN este limbaj de  programare după definiție) sunt niște limbaje de programare, care se execută la rulare, nu necesită transformare în cod assembly/binar.

2. doar pentru că cineva nu are activitate pe un forum anonim, unde sunt puștani de 14 ani care se chinuie să 'scripteze', înseamnă că nu-și poate da cu părerea?

3. cui pasă de reputația ta?

asta față de ce ai zis tu, acum să-ți dau și eu cu "hate":

1. când pui "responsive" în titlul unui video, se presupune că arăți și cum apare pe diferite dimensiuni/device-uri

2. what is the point of recording it...? pe web se mizează mult pe a vedea live, nu niște videoclip-uri unde arăți doar ce vrei tu...

3. ai un video, în care efectiv apelezi un api cu ajax (puteai să o faci cu javascript pur, dar hei, ești web dev, nu?), cu maxim 5 linii de cod (fără html tag-uri și meta-uri), mai ai ceva aplicație pentru niște conturi cu cel mai minimalist design și ai folosit și bootstrap, iar la aia cu minecraft ce.. ai arătat că știi să folosești tranziții sau cum?

videoclip-urile alea nu te fac webdev bro.

• Haha 1

1 hour ago, segmentationfault said:

1. limbajele de scripting (unde de fapt PAWN este limbaj de  programare după definiție) sunt niște limbaje de programare, care se execută la rulare, nu necesită transformare în cod assembly/binar.

2. doar pentru că cineva nu are activitate pe un forum anonim, unde sunt puștani de 14 ani care se chinuie să 'scripteze', înseamnă că nu-și poate da cu părerea?

3. cui pasă de reputația ta?

asta față de ce ai zis tu, acum să-ți dau și eu cu "hate":

1. când pui "responsive" în titlul unui video, se presupune că arăți și cum apare pe diferite dimensiuni/device-uri

2. what is the point of recording it...? pe web se mizează mult pe a vedea live, nu niște videoclip-uri unde arăți doar ce vrei tu...

3. ai un video, în care efectiv apelezi un api cu ajax (puteai să o faci cu javascript pur, dar hei, ești web dev, nu?), cu maxim 5 linii de cod (fără html tag-uri și meta-uri), mai ai ceva aplicație pentru niște conturi cu cel mai minimalist design și ai folosit și bootstrap, iar la aia cu minecraft ce.. ai arătat că știi să folosești tranziții sau cum?

videoclip-urile alea nu te fac webdev bro.

Multumesc pentru feedback.

Edited by Yonut

• Yonut changed the title to ⚡ Servicii Web & PAWN Development ⚡