Jump to content

San Andreas RPG [ new.pwn ]


khain.dev

Recommended Posts

 

sa-png-6.png.6eefea847aab1764a5f7c4128669ea3c.png

Salut dragi utilizatori sa-mp.ro!

Astazi, vreau sa va prezint un gamemode scris de mine timp de 8 ore, tin sa va aduc la cunostinta ca am intentia de a dezvolta acest gm si am scopul de a creea un rpg de calitate pentru voi. La momentul actual, exista doar sistema de inregistrare pe server.

 

Caracteristici GM

  • 900 de linii de cod
  • Anticheat Nex-AC
  • Pawn.CMD
  • MySQL R-39 ( curand o sa il trec pe R-41-4 )
  • Structura modulara

        Sistem de inregistrare

  • Parola
  • E-mail
  • Referal
  • Nationalitate
  • Varsta
  • Sex

 

Video

 

Poze cu codul din gamemode

*click*

 

Descarcare

Dropbox Google.Drive

Baza de date

new.sql

 

*astept orice critica

*daca doresti ca in acest gm sa fie o sistema anumita, atunci nu ai decat sa scrii un comentariu in aceasta tema

 

 

UPDATE 07.01.2021

 

  1. Autorizarea am trecut-o pe TextDraw
  2. A fost adaugat un spawn + mapping ( tin sa mentionez ca mapping-ul nu e facut de mine )
  3. Probabil la ce am muncit cel mai mult ( SAMP VOICE )
  • Adaugata functia pentru a verifica daca jucatorul are instalat necesarul pentru SAMP VOICE + informare la logare
  • Adaugata functia pentru a verifica daca jucatorul are activat sau chiar inexistenta microfonului + informare la logare
  • Adaugata functia pentru informarea jucatorului ca poate folosi SAMP VOICE la logare
  • Pentru ca sa functioneze acest plugin, aveti nevoie sa bagati cateva fisiere in folderul unde este instalata GTA:SA
  • Ca sa functioneze acest plugin aveti nevoie de SAMPFUNCS , MOONLOADER, CLEO 4.1

DESCARCARE

SAMPFUNCS

MOONLOADER

CLEO 4.1

gta sa.rar

 

 

GAMEMODE 0.2.1

Descarca

BAZA DE DATE 

new.sql

sa-mp-049.thumb.png.a3bd726f14448260cbdab8efad04c6de.pngsa-mp-050.thumb.png.6a2d15d219b413d3347d57b3b0a3f557.pngsa-mp-051.thumb.png.439400320ddd0eaaa1e9c6ba7aa44e81.pngsa-mp-052.thumb.png.a899de418ff317e450ea6e5b21f4f325.png

 

 

Edited by Khain Developer
Link to comment
Share on other sites

UPDATE 07.01.2021

 

  1. Autorizarea am trecut-o pe TextDraw
  2. A fost adaugat un spawn + mapping ( tin sa mentionez ca mapping-ul nu e facut de mine )
  3. Probabil la ce am muncit cel mai mult ( SAMP VOICE )
  • Adaugata functia pentru a verifica daca jucatorul are instalat necesarul pentru SAMP VOICE + informare la logare
  • Adaugata functia pentru a verifica daca jucatorul are activat sau chiar inexistenta microfonului + informare la logare
  • Adaugata functia pentru informarea jucatorului ca poate folosi SAMP VOICE la logare
  • Pentru ca sa functioneze acest plugin, aveti nevoie sa bagati cateva fisiere in folderul unde este instalata GTA:SA
  • Ca sa functioneze acest plugin aveti nevoie de SAMPFUNCS , MOONLOADER, CLEO 4.1

DESCARCARE

SAMPFUNCS

MOONLOADER

CLEO 4.1

gta sa.rar

 

GAMEMODE 0.2.1

Descarca

sa-mp-049.thumb.png.1d72a2431748a8b9f82a4fe93087a30f.png

sa-mp-050.thumb.png.1f47740d0f43e1e99756caef2c73da79.png

sa-mp-051.thumb.png.7a848186191c628d63111513a910d5b2.pngsa-mp-052.thumb.png.b08e9762f2b8cb5c8926e1db6ad4c15e.png

 

 

 

Edited by Khain Developer
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Kira. a spus:

gg.Ce planificari ai pt gm?

Mersi

 

O sa il fac cat mai modern posibil din toate punctele de vedere, totusi pentru dezvoltare o sa am nevoie de o anumita critica, propuneri, si, chiar ajutor in cautarea unor erori etc.

*vreau sa il adaptez si pt android

Edited by Khain Developer
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Khain Developer said:

Mersi

 

O sa il fac cat mai modern posibil din toate punctele de vedere, totusi pentru dezvoltare o sa am nevoie de o anumita critica, propuneri, si, chiar ajutor in cautarea unor erori etc.

*vreau sa il adaptez si pt android

daca vrei iti pot da sugestii sau te pot ajuta in anumite buguri , dar cred ca esti mai experimentat decat mine , dar cum e vorba, unde sunt multi puterea creste :).Daca vrei imi pot da add Kira.#1337 , sau eventual , sa imi lasi un sv de discord al gamemode-ului

Edited by Kira.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Acum 10 ore, AntiExE a spus:

gunoiule vezi ca sterg cu tine pe jos nu ti am zis ca ai interdictie pe forum?

 

Nu prea inteleg ce ai dorit sa spui, probabil din cauza ca esti agramat si incurci subiect cu predicat, dar, astept un raspuns cu mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.