Jump to content

Servicii Web Dev (Panele / Forumuri)


KeNNy

Recommended Posts

On 4/27/2020 at 7:10 PM, KeNNy said:

Salut! Ofer servicii Web Dev CONTRA-COST si anume:

Contact:
Discord:
AM PESTE 400 CERERI, DA-MI MESAJ PE INSTAGRAM.
Instagram(RASPUND 100%): vasea_1337 (https://www.instagram.com/vasea_1337/)

( ! ) Panele SA:MP
- Panele de la 0.
- Update-uri la panel-ul tau actual.
- Compatibilitati panel.
- Rezolvarea bugurilor la panel-ul tau actual.

( ! ) Forumuri
- Teme forum.
- Instalare forum.
- Permisii / etc forum. 


Portofoliu - click aici.

recomand

Link to comment
Share on other sites

ca să nu mă consideri un h8er, ce o să-ți zic mai jos o să fie o critică constructivă, ești pe drumul cel bun, se vede că încă ești amator, dar ai unele probleme grave când vine vorba organizare și scris cod.

  • ai funcții, variabile unde folosești tot felul de code styles

image.png.1e6c6aedf2c24ca1a641769c7a917124.png  image.png.aeac1b4cd8b3d9e8df48e3b24a0a9fc7.png  

image.png.142a73cf566a910e5bb1105063c5b5c8.png

  • nu trebuie să pui tu librăriile de la vendors, folosești un tool numit Composer care se ocupă automat de asta, user-ul când îți descarcă codul sursă se ocupă singur de pachetele alea, eventual adaugi un ghid
  • nu mai pune cod sursă pe Drive.. pentru asta există Github, cum ziceam mai sus, vendors bagă Composer, iar asset-urile care sunt imagini sau ce mai ai tu pe acolo, le stochezi pe un cloud.
  • image.png.5ba1642e64a6b408f82444244dd6aef5.png not so professional...
  • nu mai face site-uri în stil wordpress, că de câcat wordpress-ul, serios vorbesc.

gata! pentru cei ce se întreabă dacă mă plictisesc, mi se rula ceva și trebuia să aștept. papa!

image.png

image.png

Edited by George-Valentin Hulpoi
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, George-Valentin Hulpoi said:

ca să nu mă consideri un h8er, ce o să-ți zic mai jos o să fie o critică constructivă, ești pe drumul cel bun, se vede că încă ești amator, dar ai unele probleme grave când vine vorba organizare și scris cod.

  • ai funcții, variabile unde folosești tot felul de code styles

image.png.1e6c6aedf2c24ca1a641769c7a917124.png  image.png.aeac1b4cd8b3d9e8df48e3b24a0a9fc7.png  

image.png.142a73cf566a910e5bb1105063c5b5c8.png

  • nu trebuie să pui tu librăriile de la vendors, folosești un tool numit Composer care se ocupă automat de asta, user-ul când îți descarcă codul sursă se ocupă singur de pachetele alea, eventual adaugi un ghid
  • nu mai pune cod sursă pe Drive.. pentru asta există Github, cum ziceam mai sus, vendors bagă Composer, iar asset-urile care sunt imagini sau ce mai ai tu pe acolo, le stochezi pe un cloud.
  • image.png.5ba1642e64a6b408f82444244dd6aef5.png not so professional...
  • nu mai face site-uri în stil wordpress, că de câcat wordpress-ul, serios vorbesc.

gata! pentru cei ce se întreabă dacă mă plictisesc, mi se rula ceva și trebuia să aștept. papa!

image.png

image.png

Din ce panel mai exact ai luat lucrurile astea? Deoarece inafara de getContent() nu folosesc nimic din ce mi-ai dat tu aici.
Iar in legatura cu wordpress, nu stiu la ce te referi, deoarece nu am utilizat niciodata wordpress, dar pana la urma fiecare isi creeaza aplicatia web dupa propriul plac. 
Folosesc un Config mai vechi pe care l-am actualizat cat de mult am putut in timp, nu vreau sa muncesc cateva zile la un Config de la 0 pentru sa:mp, deoarece stiu ca se va duce munca mea pe apa sambetei si nu se merita pentru un panel de sa:mp :) 

Multumesc de critica constructiva, dar se pare ca nu a fost sa fie, probabil ai gasit vreun panel vechi de al meu pe net sau cel de la Chars care e doar actualizat la Design & reparate vurnerabilitatile pe care le stiam de la wcode #9. 

 

UP. 

Edited by KeNNy

Servicii WEB - PM.
Portofoliu -
click aici

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.