Jump to content

Servicii de web-developing & developing node.js


consty

Recommended Posts

Realizez sisteme/paneluri la comanda/boti discord

Pretul depinde si de sistem/panel

contact discord: consty#9926

Metode de plata

- transfer bancar

-paypal

- criptomonede (btc, eth, xrp, bat)

- paysafecard

- skrill

portofoliu (exista si lucrari destul de vechi, care sunt de rasul lumii):

github

quickbot (template preluat, se vede doar perfomanta botului)

unknown.png

unknown.png

cei care ma stiu, sunt constienti ca sunt capabil de unele lucruri, si de altele nu, apreciez daca ati lasa un feedback cu parerea voastra despre mine.

Edited by consty
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 4/21/2020 at 7:38 PM, Jiust said:

Vreau sa te contactez dar nu merge discord-ul , mai da-l inca odata

 

On 4/23/2020 at 4:59 PM, jeronimo said:

Nici mie nu-mi merge discord-ul lui ! 

consty#2505

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

update: acum accept transfer bancar in schimbul paypal, cat si paysafe (desi n-am ce face cu el), cat si crypto (btc, eth, xrp, bat etc.)
contact: consty#9926 discord, c0n57y instagram, pm pe forum

up

Edited by consty
Link to comment
Share on other sites

  • consty changed the title to Servicii de web-developing & developing node.js
1 minute ago, HPQ123 said:

Cel mai bun web developer ❤️

mersi, dar nu cred inca, mai am de invatat, sa imi spui la ce proiecte ne mai bagam

 

On 10/22/2021 at 7:29 PM, buNNy said:

recomand consty

multumesc mult!

 

On 10/22/2021 at 11:10 AM, Robert Isaic said:

+rep

multumesc!


UP!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut, am revenit.
Cer T/C fiindca exista anumiti clienti care traiesc in joc, nu o sa dau nume, nici detalii despre serverul pentru care a fost. O sa ma mut pe freelancing fiindca clientii din acest domeniu (in general samp) au un IQ redus (nu vreau sa generalizez, dar imi pare rau ca am ajuns la asta).
Ca sa explic situatia mai clar, am 'comercializat' un produs catre o comunitate, am primit o parte din bani, peste o luna se trezeste unul dintre fondatori sa-mi zica ca serviciile mele nu i-au fost de folos. Accept acest fapt, ii cer cealalta parte de bani pe panel si incepe sa ma ia cu figuri. Dupa asta, tot el cere partea platita (ATENTIE, PENTRU UN PRODUS CARE ERA LA EI) sustinand ca au schimbat hostul si ca nu il au.
Ca exemplu o sa ofer o situatie: cumperi o ciocolata, o mananci si nu-ti place. Te duci la magazin si ceri banii inapoi pe ciocolata fiindca n-a fost buna.
Sper ca m-am facut inteles, revenind, cer T/C. Multumesc celor care m-au recomandat, dar nu mai sunt valabil pentru domeniul acesta (invechit, plin de tepari & nu imi satisface calitatile).
Va urez un joc placut, o zi/seara placuta si mult succes tuturor, fie ca esti tepar sau nu. Voi vizita in continuare forumul pentru a fi in actualitate cu stirile (desi nu mai joc, imi place sa fiu in actualitate cu stirile).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.