Jump to content
Sign in to follow this  
WiDuAlK

Vand Drugs Dealer System [SA-MP] UNIQUE

Recommended Posts

Salut, vin cu un nou produs, un produs cat se poate de interesant, dupa cum spune si numele, un sistem unic de drug dealer. Am incercat sa il fac sa para cat mai realist.

Pe scurt:

• iei job-ul, el fiind localizat retras pentru ca asa trebuie sa fie drug dealerii
  • primesti o samanta pe care trebuie sa o plantezi
  • dupa ce o plantezi creste o planta pe care o procuri
  • planta iti da seminte si grame de droguri
  • gramele le fumezi sau le vinzi
  • semintele le plantezi pentru mai multe droguri

In videoclip  am prezentat rapid jobul, efectul trece in timp. Cu cat fumezi mai mult cu atat tine mai mult efectul si cu atat devine mai intens.

Pret: 15Euro asa cum e el acum sau 20Euro ajustat pentru GameModul si nevoile dumneavoastra.

Plata: PaySafe sau transfer bancar.

Arata dragut, dar foarte scump deci nu prea o sa ai succes la vânzare (cred)

La 12.07.2019 la 22:21, MihaiADV a spus:

Arata dragut, dar foarte scump deci nu prea o sa ai succes la vânzare (cred)

Tu canf caci un server, vrei sa il faci sa aiba succes nu? Deci vii cu ceva nou. Daca prinde la public, serverul se umple si donatiile curg, deci iti scoti investitia rapid, nu e asa scump, pe langa profitul pe care il poti face dupa.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By WiDuAlK
      Salut. Astazi vreau sa va prezint un job tip farmer pe care l am creat si il pun la vanzare.
      Jobul foloseste urmatoarele include-uri:sscanf, streamer si zcmd
      Poate fii configurat pentru orice GameMode, el fiind in sine un fel de mini - GameMode. Linii de cod 300.
      "Graul" plantat e doar a jucatorului. Daca sunt 2 jucatori care farmeaza nici unul nu poate intra peste "graul" celuilalt. Chiar daca ii fura tractorasul, daca ia alt tractor poate planta pana nu mai are seminte.
      Pret: 15Euro asa cum e el in video, 20 Euro configurat pentru serverul dumneavoastra.
      Metoda:
      Transfer bancar
      Paypal
      Contact: Aici sau pe serverul de discord al comunitatii sub numele de: WiDuAlK.

• By Dennis12.
      Hai noroc ma baieti, am creeat un job pentru un client dupa propriile idei, el mi-a dat o idee asa, basic sa zic si a iesit ceea ce puteti vedea in clip, eu zic ca a iesit relativ bine  
      Acum las si la aprecierea voastra .. as aprecia daca ati lasa un LIKE pe youtube si poate si un COMENTARIU.

• By Erik.
      Buna numele meu este ToT si am revenit cu un nou job acela fiind farmer de orez
      acest job il am de la o cunostinta buna ( Exodus ) Nu mai am ce sa fac cu el asa ca vil imartasesc si voua
      BFT!
      https://pastebin.com/dhXhujk4

IMAGINI!
      https://imgur.com/a/zI4MePT
    • By Dennis12.
      Acest job face parte din proiectul JADE NEPHRITE GAMEMODE FROM 0 pe care il puteti gasi aici: 

As aprecia foarte mult daca ati lasa un like clipului pe youtube si poate si un comentariu, daca aveti o parere despre creatia mea  Multumesc !

• By Dennis12.
      Acest job face parte din proiectul JADE NEPHRITE GAMEMODE FROM 0 pe care il puteti gasi aici: 

As aprecia foarte mult daca ati lasa un like clipului pe youtube si poate si un comentariu, daca aveti o parere despre creatia mea  Multumesc !
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.