Jump to content

Ofer servicii de programist cu mare experienta!


khain.dev

Recommended Posts

Salutare dragilor,astazi doresc sa va ofer serviciile mele pe platforma SA:MP,in acest domeniu lucrez mai bine de 5 ani si am o experienta enorma!

Citat

Ce servicii va pot oferei in limbajul pawn?

- crearea/redactarea diferitor sisteme,nu are importanta cit de greu este realizarea

- schimbare/transferare a sistemelor din mod

- rezolvarea tuturor erorilor din mod

- crearea comenzilor de diferite tipuri si greutate

- instalarea modului pe host,vds

- optimizatie

- schimbarea structurii modului

- lucrarea cu MYSQL 

- Desenarea a diferitor Textdraw

si multe altele......
 

Citat

Pretul si timpul!

- Timpul andeplinirii depinde de greutatea sistemului
- Primesc doar : PayPal

Citat

Metoda mea cand lucrez cu dvs.

1. Descrieti tot ce trebuie,va spun pretul,daca acceptati incep lucrul.

2. Imi trimiteti pwn+include sau daca doriti va trimit cod gata facut.

3. Dupa ce termin comanda dvs. va trimit sistemul in forma amx. (compilat) dupa care testati

4. Daca totul e in regula trimiteti banii si eu respectiv pwn


 

 

 

Edited by #Yudin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, #Yudin said:

Salutare dragilor,astazi doresc sa va ofer serviciile mele pe platforma SA:MP,in acest domeniu lucrez mai bine de 5 ani si am o experienta enorma!


 


 

 

Zici ca mappingul/sisteme si textdraw sunt facute de tine ?

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, #Yudin said:

Salutare dragilor,astazi doresc sa va ofer serviciile mele pe platforma SA:MP,in acest domeniu lucrez mai bine de 5 ani si am o experienta enorma!


 


 

 

Mai tot ce ai postat tu aici este de la rusi!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, #Yudin said:

Dragii mei comentatori toate fisierele de la mapping,textdraw sunt facute de mine si logic ca am fisierele txd, db

Esti cumva din rusia?

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, #Yudin said:

Sunt moldovean dar o gramada de timp am lucrat in rusia ca programist si acum am dorit sa ma afisez si pe comunitatea romana

Foarte bine, dar nu stiu cati vor veni la tine, daca tu din primul post al tau oferi servicii!

In fine, nu ma intereseaza pe mine ce faci, de unde esti.. si alte chestii, doar ti-am atras atentia ca din tot ce ai postat acolo e 90% in limba rusa, iar restul limba romana + engleza! Ce am crede noi despre asta? 

Multa bafta cu ce oferi tu si sa ai la cine lucra!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, CTMBeast said:

Sisteme luate de la rusii. La niste textdraw-uri ai furat de la Arizona RP... Sa nu mai vorbesc de gramatica ta slaba

E moldovean desteptule nu e roman, mi se pare normal sa vorbeasca asa atata timp cat e sub dominatie rusa.

Scripturile totusi mi se par cunoscute, apropo, vezi ca tu acolo in poze, ai facut doar textdraw-urile, nu sistem...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, razvanduciuc a spus:

Foarte bine, dar nu stiu cati vor veni la tine, daca tu din primul post al tau oferi servicii!

In fine, nu ma intereseaza pe mine ce faci, de unde esti.. si alte chestii, doar ti-am atras atentia ca din tot ce ai postat acolo e 90% in limba rusa, iar restul limba romana + engleza! Ce am crede noi despre asta? 

Multa bafta cu ce oferi tu si sa ai la cine lucra!

Sunt deacord cu tine si stiu ca ceea ce am postat nimeni nu o sa inteleaga dar am inceput a oferi servicii pawn cu o metoda unde si eu si clientul avem beneficii de siguranta adica eu nu o sa pot sa amagesc pe mine ca si clientul pe mine,deci sper ca intelegi la ce idee ma refer,in general o sa incep sa postez sisteme si de genu in romana ca portfolio al meu

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Джо a spus:

E moldovean desteptule nu e roman, mi se pare normal sa vorbeasca asa atata timp cat e sub dominatie rusa.

Scripturile totusi mi se par cunoscute, apropo, vezi ca tu acolo in poze, ai facut doar textdraw-urile, nu sistem...

Pai da,deoarece ce folos daca o sa pun si fotografii cu sisteme in limbaj rus? nu o sa inteleaga nimeni

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Джо said:

E moldovean desteptule nu e roman, mi se pare normal sa vorbeasca asa atata timp cat e sub dominatie rusa.

Scripturile totusi mi se par cunoscute, apropo, vezi ca tu acolo in poze, ai facut doar textdraw-urile, nu sistem...

Bine poate am gresit eu ca m-am luat de gramatica lui insa sistemele sunt luate de la rusi garantat! Am avut ocazia sa am pe maini un gamemode arizona rp de la un rus care a fost scripter acolo si sunt sisteme foarte asemanatoare...

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute, K1nG. a spus:

toate aceste sisteme, td-ul sunt luate de la rusi, am activat si mai activez si eu din cand in cand pe comunitati ruse de scripting, si toate aceste chesti nu sunt facute de tine, stiu eu.

nu recomand :P

Cuvinte in vint,dovezi?

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, K1nG. a spus:

nu vreau sa intru in detali, dar majoritatea sunt pe pawno-info,ru, si pe alte site-uri rusesti :P, nu te mai da asa mare.

Ba omule de 4 ani si ceva eu lucrez numai in comunitatea rusa si acum mam transferat si pe comunitatea romana,am 4 moduri scrise de mine populare si mult in general am facut pentru comunitatea rusa deci daca pun ceea ce fac in comunitatea rusa in comunitatea romana e o problema? Daca esti asa de destept poate ne controlam unul pe altul la cunostingele pawn?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, RebornAdv a spus:

n-am auzit niciodata de tine, banuiesc ca esti din flori facut,

 eu care sunt in domeniu aproape de 2 ani, si n-am auzit niciodata de tine e cv.

heh 
illusion rp mod
winstate rp mod
overload rp mod
rdc dm mod 

nici eu nu stiu de tine dar nu zic nimic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.