Jump to content

Cum sa faci bani simplu și sigur pe internet!


Kraim

Recommended Posts

Am aflat și eu de acest site, răspunzi la sondaje simple pe baza unor reclame la diferite aplicatii și produse. 

 

La momentul de fata sunt peste 200.000 deconturi înregistrate, poți scoate minim 200 euro, și faci între $0.5 - $8 pe sondaj. 

 

Eu am făcut în prima zi 3 euro, cu ambiție puteți ajunge sa scoateți banii aia, se pot scoate PayPal sau Visa! 

 

Site: https://ecmero.com/?ref=192642

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kraim said:

Am aflat și eu de acest site, răspunzi la sondaje simple pe baza unor reclame la diferite aplicatii și produse. 

 

La momentul de fata sunt peste 200.000 deconturi înregistrate, poți scoate minim 200 euro, și faci între $0.5 - $8 pe sondaj. 

 

Eu am făcut în prima zi 3 euro, cu ambiție puteți ajunge sa scoateți banii aia, se pot scoate PayPal sau Visa! 

 

Site: https://ecmero.com/?ref=192642

nu merge siteul

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

Hai ca le merge si site u' daca e. Majoritatea sunt niste inselatorii, cand ajungi la suma minima pentru retragere te pune sa aduci x prieteni pe site, apoi iti blocheaza contul, ne poti da o dovada cum ai retras 3 euro? retrasi pe paypal sau visa, nu la ei pe site

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SkillZ_IT. said:

Hai ca le merge si site u' daca e. Majoritatea sunt niste inselatorii, cand ajungi la suma minima pentru retragere te pune sa aduci x prieteni pe site, apoi iti blocheaza contul, ne poti da o dovada cum ai retras 3 euro? retrasi pe paypal sau visa, nu la ei pe site

Fiecare poate sa încerce, nu e obligat sa între.. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, SkillZ_IT. a spus:

Hai ca le merge si site u' daca e. Majoritatea sunt niste inselatorii, cand ajungi la suma minima pentru retragere te pune sa aduci x prieteni pe site, apoi iti blocheaza contul, ne poti da o dovada cum ai retras 3 euro? retrasi pe paypal sau visa, nu la ei pe site

Suma e de 200 euro nu de 3 euro. Si din cate am incercat eu aseara imi dadea 1.5e pe 6 sondaje care durau intre 5-10min (sa privesti un video + sa raspunzi la intrebari) fiecare fiind blocate de un timer. Sondajele de 12 sec iar video de 90 sec. Si asta insemna undeva la 9euro la 24h(nu stiu daca se baga alte sondaje dalea cu sume mai mari). Adica puteam sa pierd undeva la 1h pentru 9euro

Facand un calcul ca sa ajungi la 200euro ar trebui sa irosesti acea ora timp de 22 zile(asta desigur daca suma de 9euro o castigi in fiecare zi)

Si in momentul cand cineva isi face cont cu linkul tau(de referinta) tu incasezi 2euro si 17% din veniturile lui X pe care le face zilnic

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Kraim a spus:

Fiecare poate sa încerce, nu e obligat sa între.. 

Realizez asta, mi-am facut si eu un cont pe referral, poate te ajuta cu ceva centi, dar sincer am vazut ca minimul de retragere este de 200 dolari, sondajele de pe prima pagina sunt maxim 10 a cate 1,50 dolari. La cum cunosc tipul asta de site dupa cateva zile nu o sa iti mai ofere sondaje si ramai gura casca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.