Jump to content

Gamemode AngelZone - Edit: Razvan - Versiune: RPG Razvan 0.5


razvanduciuc

Recommended Posts

+1 Frate deci smk da sunt nise buguri deci am stat vro 2 ore sa rezolv unu
+ ca eu fac gmuri unice si nu mise pare gmu asta ceva wow frumos gm nam cesa zic da na pe ultra-h merge de cacat da pe host merge chiar bine eu am folosit gmu tau vro 3 zile pana meam terminat eu gmu buna treaba si na bafta
a da sa rezolvi cu panelu ca are o err ..... Mysql totu e ok nare comenzi ascunse nmc na.
              Recomand accest gm incepatorilor !

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2019 at 12:11 AM, Quinder said:

mda... omu' zice de mine ca nush ce ilegal, dar el da gamemode free pe net dupa ce...gata, esti un mincinos, si daca ma mai enervezi o data, voi recurge la situatii drastice, nu ma pune sa-mi sun avocatul sa-ti arat ca tot ce am eu e legal. Ce faci tu se numeste piraterie, adica, iei de pe alte site-uri si pun intr-o oala totul... Adica, nu ar trebui sa ti vina tie creditele.

Esti foarte frustrat baiatule, te rog din suflet sa iti suni avocatul pentru prostia ta. Autorule, iti dau un sfat... Du-te la un psiholog!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 10:11 AM, Mr.POC said:

acest gm poate fi spart prin comada tgd acolo se gasessc niste nume inafara de numele care sunt la esti fondator plus ca e bug la zile masini deci e varza nu ai facut nimic la el

 

Daca ai fi citit in descriere ce am facut la GM e bine, daca nu ai citit... parerea mea este sa citesti inainte de a lasa un comentariu. Eu dupa cum am spus si in descriere, am adaugat la cererea unui baiat unele chestii, + rezolvarea unor bug-uri care au fost rele pentru playeri, ceea ce ai scris tu acolo in 2-a minute, poate nici 2-a minute se poate rezolva acele chestii... scoti comanda respectiva tgl sau ce comanda e ascunsa acolo si faci bug-ul respectiv, nu inteleg cuvintele "varza" si "nu ai facut nimic la el", daca esti un noob, te rog sa stai pe pace si sa nu mai comentezi aiurea la postari, pentru ca prin comentariul tau mie gm-ul mi se pune pe primul loc in topicuri, iar cu asta vad si altii acest gm si il descarca il pun pe server, iar tu cum esti un mare scripter 2k19 sau cum sa iti spun tie, mare "Cracker" intri si le spargi magnificul server cu GM-ul VLM edit Razvan, sau cum vrei sa iti mai spun sa iti dau seama ca acest comentariu este inutil pentru mine!

 

On 5/6/2019 at 5:03 AM, Azze47 said:

Revin cu un edit ! 

Asteptam cu mare drag!

 

On 5/3/2019 at 2:35 PM, RiNNesEZ said:

Gamemode AngelZone cu cateva chestii modificate 

Cate-va chestii" modificate si unele "chestii" adaugate, la cererea unui baiat care a inceput sa faca smecherii dupa ce au fost adaugate acele "chestii".

On 4/29/2019 at 11:13 PM, ExtremeBoy said:

+1 Frate deci smk da sunt nise buguri deci am stat vro 2 ore sa rezolv unu
+ ca eu fac gmuri unice si nu mise pare gmu asta ceva wow frumos gm nam cesa zic da na pe ultra-h merge de cacat da pe host merge chiar bine eu am folosit gmu tau vro 3 zile pana meam terminat eu gmu buna treaba si na bafta
a da sa rezolvi cu panelu ca are o err ..... Mysql totu e ok nare comenzi ascunse nmc na.
              Recomand accest gm incepatorilor !

Multumesc pentru comentariu!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 05.05.2019 la 2:36, razvanduciuc a spus:

Esti foarte frustrat baiatule, te rog din suflet sa iti suni avocatul pentru prostia ta. Autorule, iti dau un sfat... Du-te la un psiholog!

Din fericire, eu si averea mea putem sa ne bagam pula de 10 ori in ma-ta, plus ca esti prost cu acte

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Quinder said:

Din fericire, eu si averea mea putem sa ne bagam pula de 10 ori in ma-ta, plus ca esti prost cu acte

Bogatasule, du-te si numara-ti banii si te rog sa nu mai comentezi la poastariile mele. @Mister sau @-=[Vyorel]=- ori alt moderator/administator, va rog sa il calmati pe acest baiat care tot este frustrat pe aici din motive ca i-ati sters un panel "creeat de el". Nu e destul ca ma injura pe privat, dar incepe si in postari sa injure ca un nesuferit.

@Quinder daca ai ceva cu mine te rog sa imi spui mie personal, dar te rog sa nu te mai legi de Mama mea sau de familia mea ca nu ti-au facut ei nimic. 

Asta da dovada  la tine cat de "destept"si "educat" esti, cand incepi sa imi scri aici numai porcarii si sa ai un limbaj vulgar.

Potoleste-te cu mesajele pe care mi le trimiti si potoleste-te reply-urile pe care mi le lasi aici injurandu-mi familia, ca nu e frumos. Nu esti de varsta mea, nu ne-am tras de sireturi cand am fost mici, nu ne-am jucat impreuna in copilarie!! Nu sti ce varsta am, nu stiu ce varsta ai, dar prin asemenea limbaj imi dau seama ca mai mult de 13-15 ani nu ai. Te rog sa iti reglezi vocabularul cand imi lasi un reply, ok? Sper ca m-ai inteles!

Multumesc pentru intelegere.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Spr333 said:

salut , ma poti ajuta si pe mine nu ma lasa sa schimb numele server ului

edit:nu ma lasa sa schimb nimic ajuta-ma te rog

Nu inteleg cuvantul "Nu ma lasa"! Intra in GM, editeaza din GM, dai complime si pui din nou amx pe host si done! Sau numele serverului de pe SA:MP il modifici din .cfg

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2019 at 4:57 AM, razvanduciuc said:

Nu inteleg cuvantul "Nu ma lasa"! Intra in GM, editeaza din GM, dai complime si pui din nou amx pe host si done! Sau numele serverului de pe SA:MP il modifici din .cfg

Am schimbat tot ce este legat de 'numeserver' si am compilat am urcat pe host si tot la fel apare cu numeserver

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Spr333 said:

Am schimbat tot ce este legat de 'numeserver' si am compilat am urcat pe host si tot la fel apare cu numeserver

La textdraw ai schimbat?

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Spr333 said:

nu,imi poti spune tot numele sa caut cu ctrl f sa vad

 

CTRL + F si cauta Numeserver, vezi la textdraw!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 hours ago, Azteca said:

samp03svr l am sters din greseala de unde il pot obtine?

 

Poti descarca din nou gm-ul si il ai acolo.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.