Jump to content

CAUT SCRIPTER FREE SERIOS! PM RAPID ! PROIECT FIRE!


Recommended Posts

11 minutes ago, Skylet1337 said:

mane , eu am pus sa comenteze cei care vor sa scripteze.

 

Eu tiam zis ca el nu e bun ca scripter nu face nimic dar treaba ta fa ce vrei 

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2018 at 7:53 PM, Skylet1337 said:

Caut scripter deoarece vreau sa imi deschid un server de samp , deja am 2 dar sunt amandoua de BETA sa zicem asa , deabia acum incepe proiectul initial ! Am nevoie  de un scripter foarte serios , care sa ramana pe server , sa aiba timp liber , multumesc.

Te pot ajuta, dar nu pot ramane scripter pe serverul tau, mai lucrez si pe alte servere. "Ajut defapt" scripterii lor, dar nu pot sta in permanenta sa scriptez pe un server, dar de ajutat pot ajuta cu mare drag! Eu lucrez la un proiect personal de samp si poate in curand o sa deschid si eu serverul meu. Am mai avut unul dar cum in ziua de astazi toata lumea intra pe un server pentru admin, helper sau leader am decis sa il inchid. Degeaba au fost playeri daca toti erau admini/helperi sau lideri!

 

Edited by razvanduciuc

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 10.12.2018 la 0:41, razvanduciuc a spus:

Te pot ajuta, dar nu pot ramane scripter pe serverul tau, mai lucrez si pe alte servere. "Ajut defapt" scripterii lor, dar nu pot sta in permanenta sa scriptez pe un server, dar de ajutat pot ajuta cu mare drag! Eu lucrez la un proiect personal de samp si poate in curand o sa deschid si eu serverul meu. Am mai avut unul dar cum in ziua de astazi toata lumea intra pe un server pentru admin, helper sau leader am decis sa il inchid. Degeaba au fost playeri daca toti erau admini/helperi sau lideri!

 

Salut , eu am nevoie de un scripter care poate sa stea. Daca vrei putem sa facem proiectul acela amanadoi. Multumesc de mesaj.

 

Link to comment
Share on other sites

La 07.12.2018 la 21:48, LUCYANN22 a spus:

Ma ofer si eu!

Discord: ContuMeu-LUCYAN#4478

Nu recomand , este un pusti cordit care habar nu are de viata lui si mai este si tepar pe deasupra !

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Marlboro said:

Nu recomand , este un pusti cordit care habar nu are de viata lui si mai este si tepar pe deasupra !

Du-Te mă în chizda ma-ții crezi ca îmi e greu sa fac un cont nou pe acest forum?? :)))) ai de pla ta ești varza Îți da toată lumea teapa... apropo, mersi de acel script de garaje Free pe care o sa îl pun peste 3 zile pe net dar pe alt cont :)))

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2018 at 8:37 PM, Skylet1337 said:

Salut , eu am nevoie de un scripter care poate sa stea. Daca vrei putem sa facem proiectul acela amanadoi. Multumesc de mesaj.

 

Depinde de seriozitatea ta.

Daca esti serios poate raman, daca nu, nu am ce face.. Eu mai lucrez pe 2-a servere. 

Dar nu m-ar impiedica cu nimic sa lucrez si la tine, doar ca nu vreau sa fiu stresat sa intru pe gm toata ziua si sa fac update-uri zilnice.. In rest e ok, acum ramane de vazut ce ai si tu in plan, eu iti las serverul meu de discord, ma poti cauta acolo. 

https://discord.gg/W5JA2xn serverul meu de discord.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.